Вже знаєте, що таке токен ACC_ #26
Post details:
Share:
Go to another post:

Вже знаєте, що таке токен ACC? #26

В останні часи сектор електронної комерції зазнав нововведення у вигляді появи революційного токена Aderlo Cashback Coin (ACC) на ринку. У нашій серії попередніх статей, що входять до категорії Aderlo Cashback Coin, ми зосередилися на інноваційному токені. Ми дізналися, що таке токен ACC. Ми досліджували різноманітні його аспекти, які роблять ACC не лише цифровою валютою, а перш за все ключовим елементом, що змінює правила гри в світі онлайн-покупок. В рамках підсумку ми хочемо наблизити ключову інформацію, яка допоможе краще зрозуміти динаміку і потенціал, який несе з собою впровадження токена ACC в екосистему ECAT eCommerce.

Ми почнемо з ознайомлення з тим, що таке токен ACC і його вплив на розвиток інфраструктури ECAT eCommerce. Дізнаємося, яку роль він відіграє у програмі лояльності Aderlo Cashback Coin, від механізмів, що регулюють пропозицію, до його дебюту на біржі PancakeSwap. Кожен його елемент підкреслює зростаючу роль токена у створенні доданої вартості для споживачів, продавців і інвесторів. Запрошуємо до глибшого занурення в тематику ACC, щоб ще краще зрозуміти, як ця цифрова перлина буде формувати майбутнє всього ринку електронної комерції.

Що таке токен Aderlo Cashback Coin?

Токен Aderlo Cashback Coin (ACC) – це спеціальний вид внутрішньої “криптовалюти”, або скажімо точніше монети, розробленої спеціально для використання в межах екосистеми ECAT eCommerce. Він діє як цифровий жетон у програмі лояльності, дозволяючи користувачам заробляти і витрачати нагороди за покупки в мережі партнерів.

Aderlo Cashback Coin ACC захищений технологією Blockchain Binance Smart Chain (BSC), що гарантує його безпеку і незмінність. Він становить унікальну валюту в рамках платформи Aderlo Marketplace та інших магазинів і покупкових платформ, які співпрацюють з екосистемою ECAT, сприяючи лояльності та винагороджуючи активних учасників.

Яка мета створення токена ACC?

Мета створення токена Aderlo Cashback Coin (ACC) випливає з бажання спростити та уніфікувати досвід покупок в широкому і часто пригнічуючому світі електронної комерції. У контексті всюдисущих, але розрізнених програм лояльності, які генерують гущавину не пов’язаних між собою карток і балів.

Aderlo Cashback Coin ACC пропонує рішення, що дозволяє консолідацію нагород і полегшує клієнтам орієнтацію в акціях та їх управління. Створюючи єдину, цифрову валюту для використання в багатьох магазинах та покупкових платформах, токен має на меті зменшити складність систем лояльності та зробити процес збору та використання нагород більш інтуїтивним, задовільним і простим для клієнта.

Водночас, впровадження токена ACC є відповіддю на потребу магазинів та платформ електронної комерції в ефективнішому залученні клієнтів і виділенні серед густої джунглі конкуренції. За допомогою пропозиції універсального токена, який є привабливим для широкої групи споживачів і може бути застосований у різноманітних контекстах покупок.

Aderlo Cashback Coin ставить на будівництво міцніших відносин між брендами та споживачами. Завдяки цьому, як продавці, так і покупці можуть отримувати користь з більш узгодженої та винагороджувальної системи лояльності, яка підтримує лояльність і збільшує вартість здійснених покупок.

На чому полягає дія та використання токена ACC в екосистемі ECAT eCommerce

Дія токена Aderlo Cashback Coin (ACC) в екосистемі ECAT eCommerce полягає у створенні узгодженої та зручної системи лояльності, яка уніфікує процес збору та використання балів лояльності клієнтами. У рамках ECAT eCommerce клієнт, використовуючи ACC, має можливість накопичувати в майбутньому бали за покупки, здійснені не тільки на платформі Aderlo Marketplace чи Військовий Тарг Marketplace, але й у широкій мережі інтернет-магазинів, що співпрацюють з програмним забезпеченням ECAT Manager, а також на популярних покупкових платформах, таких як Allegro, Amazon або eBay.

Інтеграція всіх цих місць покупок під однією програмою лояльності, яка базується на токені ACC, значно спрощує та робить привабливішим процес покупок для клієнта, дозволяючи йому легко керувати здобутими балами та використовувати їх у всій екосистемі ECAT eCommerce.

За кожну покупку, здійснену в мережі ECAT eCommerce, клієнт отримує відшкодування у вигляді токенів ACC, що становить 1% від нетто вартості покупки. Цей інноваційний підхід, коли відшкодування реалізується у криптовалюті (а не традиційній валюті), додає додаткової вартості, оскільки вартість відшкодування може змінюватися разом з курсом токена на біржі, що вносить елемент захоплення та потенційно більшої вартості для користувача.

Така дія мотивує клієнтів до більшого залучення в програму лояльності та частішого користування платформами покупок, що входять до інфраструктури ECAT eCommerce, що перекладається на збільшення лояльності та будівництво довгострокових відносин між клієнтами та платформою.

Токен ACC стає таким чином не лише засобом для нагородження клієнтів, але й потужним маркетинговим інструментом, який підтримує зростання продажів і промоцію екосистеми ECAT серед широкого кола споживачів.

У рамках програми лояльності ECAT eCommerce були введені механізми, які регулюють пропозицію токена Aderlo Cashback Coin (ACC) на ринку, збільшуючи тим самим його вартість для користувачів. Основною стратегією є встановлення 360-денного терміну на використання балів лояльності, після якого не використані бали спливають.

Статистика свідчить, що до 80% учасників програм лояльності не використовують зібрані бали, що в випадку ACC створює унікальну можливість для зменшення пропозиції. Однак, ми розраховуємо, що наша програма лояльності значно збільшить використання зібраних балів завдяки її унікальності та централізації до одного рахунку клієнта.

Після закінчення терміну 50% не використаних балів розподіляється серед учасників системи Proof of Stake (POST), підтримуючи активних власників токенів. Додатково 25% передається на маркетингові заходи, пов’язані з Metaverse, аби збільшити попит і привернути нових клієнтів.

Тоді як решта 25% балів видаляється з обігу (спалюється), що призводить до зменшення загальної кількості токенів на ринку. Такий підхід не тільки стимулює залучення користувачів, але й впливає на вартість токена, роблячи програму лояльності ECAT eCommerce більш привабливою та динамічною.

Що таке токен ACC_ Дебют токена на біржі PancakeSwap
Що таке токен ACC_ Дебют токена на біржі PancakeSwap

Чи варто користуватися програмою лояльності екосистеми ECAT eCommerce?

Користування програмою лояльності в екосистемі ECAT eCommerce несе з собою низку переваг, які роблять цю опцію вартою розгляду як для клієнтів, так і для продавців та інвесторів. Для клієнтів, система лояльності, заснована на токені Aderlo Cashback Coin (ACC), означає можливість збирати бали за кожну зроблену покупку, що є 1% поверненням від нетто покупок, які потім можна використовувати на майбутні покупки в усій мережі партнерів ECAT eCommerce.

Унікальний характер токена ACC полягає в тому, що вартість зібраних балів може змінюватися в залежності від курсу на біржі, що додає елемент захоплення і потенційно може збільшити вартість повернення для клієнта. Цей динамічний інструмент лояльності заохочує до частішого користування пропозицією ECAT eCommerce, при цьому будуючи лояльність та збільшуючи залучення клієнтів.

Для продавців, участь у програмі лояльності ECAT eCommerce є способом побудови міцніших відносин з клієнтами та збільшення кількості транзакцій. Завдяки програмі лояльності, заснованій на токені ACC, продавці можуть приваблювати клієнтів унікальними перевагами, без необхідності інвестувати великі кошти в традиційні форми реклами.

Для інвесторів, які вкладуть свої кошти в покупку цього токена та розмістять його в POST, з’являється можливість участі в прибутках і пасивного заробітку. Це дуже приваблива форма збільшення свого капіталу, згідно з принципом — працюй розумно, а не важко.

Крім того, система дозволяє обмінювати криптовалютні активи на токен ACC, що відкриває перед продавцями нові можливості зростання та участі в прибутках, генерованих усією екосистемою. В результаті програма лояльності стає ключовим елементом маркетингової стратегії, підтримуючи довгостроковий розвиток та стабільність у рамках ринку електронної комерції.

Дебют токена на біржі PancakeSwap став фактом.

Запланований дебют гіржовий токена ACC на 27 березня 2024 року став реальністю. Це ключовий момент для всієї екосистеми ECAT eCommerce та її усіх користувачів. Ця подія не лише символізує важливий крок у розвитку та експансії ECAT eCommerce, але й відкриває нові можливості для поточних та майбутніх інвесторів, які вирішать включити ACC до своїх інвестиційних портфелів.

Дебют на одній з провідних криптовалютних бірж підкреслює практичне застосування токена ACC, збільшуючи його вартість та користь серед ширшого кола споживачів, а не лише для спільноти ECAT eCommerce.

Для спільноти ECAT eCommerce, так і для ентузіастів криптовалют, це є оголошенням про зростаючу ліквідність токена, його доступність на глобальному ринку та потенціал зростання, що може приносити користь як для екосистеми, так і для власників токена.

Зростаюча кількість користувачів вирішує депонувати свої токени Aderlo Cashback Coin (ACC) в системі Proof of Stake (POST), щоб брати участь у поділі прибутків, генерованих екосистемою. На даний момент, майже 12 мільйонів токенів ACC було зібрано в рамках цього механізму, що свідчить про зростаючу довіру та інтерес спільноти до можливостей, які пропонує участь в POST.

Proof of Stake (POST) – це передовий механізм консенсусу в мережі блокчейн, який дозволяє власникам токенів заробляти на їхньому володінні шляхом депонування (staking), тобто їх заморожування в програмі POST.

Підсумок статті: Чи знаєте ви вже, що таке токен ACC?

Програма лояльності ECAT eCommerce, інтегрована з токеном Aderlo Cashback Coin (ACC), вносить інноваційний підхід до онлайн-покупок, пропонуючи споживачам, інвесторам та продавцям унікальні переваги.

Для клієнтів ключовою перевагою є можливість збирати токени ACC за кожну здійснену покупку, які можна використовувати у всій мережі ECAT eCommerce, збільшуючи вартість та задоволення від покупок.

Унікальність цієї програми полягає в динамічній вартості токенів, яка змінюється в залежності від ринкових умов, що додає інвестиційний елемент до традиційного процесу покупок. Таким чином, клієнти не лише користуються винагородами за лояльність, але й мають шанс збільшити вартість своїх заощаджень у токенах ACC, що стимулює до подальшої участі в екосистемі та будівництва лояльності.

Для продавців програма лояльності з токеном ACC стає інструментом, що дозволяє будувати триваліші відносини з клієнтами та сприяє повторним покупкам. Підприємці отримують доступ до передових маркетингових інструментів та можливість брати участь у прибутках, генерованих екосистемою, що сприяє збільшенню їхньої конкурентоспроможності на ринку електронної комерції.

Додатково, система дозволяє обмін активів криптовалют на ACC, відкриваючи нові можливості для зростання. Таким чином, програма лояльності ECAT з токеном ACC не лише сприяє безпосереднім фінансовим вигодам обох сторін, але й підтримує екологічний розвиток всієї екосистеми онлайн-покупок, встановлюючи новий стандарт у сфері програм лояльності, заснованих на технології блокчейн.

Приєднуйтесь до спільноти ECAT eCommerce та розпочніть бізнес.

Почніть заробляти з ECAT eCommerce.
Канали підтримки в ECAT eCommerce.
Чому ECAT eCommerce революціонізує інтернет-продажі
Початкове навчання у повному дропшиппінгу.

Contents

Залишити відповідь

Inne wpisy
100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами

100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами.

Ненависть в бізнесі може бути викликом, але також і можливістю для розвитку. Стаття ECAT eCommerce показує, як компанії можуть використовувати негативні відгуки для вдосконалення своїх послуг. Дізнайтеся, як гнучкість, адаптація та кризове управління допомагають перетворювати ненависть на конструктивний зворотний зв’язок і як ECAT справляється з динамічними змінами в галузі.

Czytaj więcej »
11 січня стартує Manager 3.0 бета-версія

11 січня стартує Manager 3.0 у бета-версії

Уже у четвер, 11 січня, ми відкриваємо ворота до бета-версії Manager 3.0. Це великий крок для всіх нас. Manager 3.0 прокладає шлях до Aderlo Marketplace, Aderlo Metaverse та багатьох інших брендів, які будуть частиною нашої платформи. Ми особливо захоплені інтеграцією з Magento, справжньою рушійною силою для електронної комерції! Завдяки цьому наші користувачі зможуть будувати багатомільйонні бізнеси.

Czytaj więcej »
20 грудня 2024_ ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

20 грудня 2023: ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

ECAT eCommerce S.R.O. увійшла на чеський ринок, відкриваючи нові горизонти для своєї діяльності в сфері електронної комерції. З успіхами на польському ринку, компанія тепер прагне завоювати чеський ринок, пропонуючи інноваційні рішення та високу якість обслуговування. Ось нова глава в історії ECAT, повна можливостей та динамічного розвитку

Czytaj więcej »
3 види знижок. Коли та як застосовувати різні форми знижок

3 види знижок: Коли та як застосовувати різні форми знижок.

Види знижок: Коли і як використовувати різні форми знижок” – Ми представляємо комплексний посібник у світі знижок, ключовий інструмент у маркетингу. Дізнайтеся, як різні типи знижок – відсоткові, сумові та на весь покупок – можуть вплинути на ваші рішення про покупку та стратегію продажу. Розуміння та правильне використання цих інструментів є необхідним для кожного підприємця. Запрошуємо вас до читання та відкриття, як ефективно збільшити продажі та будувати тривалі відносини з клієнтами, обираючи правильний тип знижки згідно з вашими бізнес-цілями та очікуваннями клієнтів

Czytaj więcej »
Polityka prywatności

§1.[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności strony internetowej

ec-at.com, która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony

danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do sklepu przez

Użytkownika.

2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

§2.[DEFINICJE]

1. Administrator – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, Company number 13065900, 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN,

2. Serwis – sklep internetowy pod adresem ec-at.com oraz wszelkie

jej podstrony,

3. Strony – Administrator i Użytkownik,

4. Użytkownik – osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu i podaje w jego ramach swoje dane

osobowe.

§3.[OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH]

1. Administrator jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o

ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Administrator przetwarza dane w zakresie, czasie i celach każdorazowo wskazanych w

treściach udostępnionych pod formularzami służącymi do zbierania danych osobowych od

Użytkownika.

3. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie zaufanym podwykonawcom Administratora, tj.

dostawcom usług informatycznych, firmie księgowej, administracji.

§4.[UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA]

1. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownik powinien uaktualnić je wysyłając

stosowną wiadomość do Administratora.

2. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,

prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych osobowych.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie

danych uniemożliwia korzystanie z Serwisu.

5. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie

danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez

przepisy prawa.

§5.[TECHNICZNA OCHRONA DANYCH]

1. Administrator wykorzystuje wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić

bezpieczeństwo danym osobowym Użytkownika i chronić je przed przypadkowym lub celowym

zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub

dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu

zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi

polskiego prawa.

2. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane

osobowe Użytkownika.

3. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio

zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko

upoważnione osoby.

4. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z

poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez

przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

§6.[POLITYKA COOKIES]

1. Dla wygody Użytkowników Serwis używa plików cookies m.in. w celu dostosowania serwisu do

potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe

wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

2. W ramach Serwisu stosowane są dwa typy plików cookies: “sesyjne” (session cookies) oraz

“stałe” (persistent cookies). Cookies “sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane

są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony

internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). “Stałe” pliki cookies

przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach

plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

3. W Serwisie wykorzystujemy następujące rodzaje plików Cookies:

a. “niezbędne” – umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np.

wykorzystywane przy obsłudze autoryzacji użytkowników,

b. “zabezpieczające” – służą do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do

wykrywania nadużyć w zakresie korzystania z usług Serwisu,

c. “wydajnościowe” – umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu,

d. “funkcjonalne” – umożliwiają zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i

personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z

którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu Serwisu itp.

§7.[LOGI]

1. Zgodnie z praktyką większości serwisów www przechowujemy zapytania HTTP kierowane do

naszego serwera (logi serwera). W związku z powyższym przechowujemy:

a. adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu;

b. czas nadejścia zapytania,

c. czas wysłania odpowiedzi,

d. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

e. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

f. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

g. informacje o przeglądarce użytkownika.

2. Dane gromadzone w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów

administrowania Serwisem.

3. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do

administrowania Serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami

upoważnionymi do administrowania Serwisem. Na podstawie plików logów mogą być

generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w

postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające

serwis.

§8.[KONTAKT]

1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania

informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje jego dane osobowe.

2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych

osobowych w całości lub w określonej części.

3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail:

sklep@ec-at.com.

Regulamin świadczenia usług

§1[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa zasady i warunki korzystania z serwisu ec-at.com.

2. Właścicielem serwisu jest ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.

3. Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.

4. Pojęcia użyte w regulaminie oznaczają:
a. Platforma – prowadzona przez Usługodawcę w języku polskim platforma online pod adresem https://ec-at.com
b. Usługodawca – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.
c. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem https://ec-at.com oraz wszelkie jej podstrony,
d. Użytkownik – osoba fizyczna (posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych), prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z Platformy. Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorca.
e. Konsument – w myśl ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny – Użytkownik, który jako osoba fizyczna dokonuje za pośrednictwem Platformy czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
f. Regulamin – niniejszy dokument wraz z Polityką Prywatności, która stanowi integralną część Regulaminu. Wszystkie dokumenty dostępne są na Stronie internetowej.

5. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą drogą elektroniczną na adres e-mail: help@ec-at.com.

§2[USŁUGI ŚWIADCZONE POPRZEZ PLATFORMĘ]

1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników usługi elektroniczne za pośrednictwem Platformy.

2. Usługodawca nie pobiera opłat za świadczenie Usług na rzecz Użytkowników.

§3[OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY]

1. Aby móc korzystać z Usług dostępnych poprzez Stronę internetową lub za pomocą urządzeń mobilnych, Użytkownik musi spełnić następujące wymagania techniczne:
a. posiadać komputer, laptop, telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu,
b. posiadać dostęp do poczty elektronicznej,
c. korzystać z przeglądarki internetowej (zaleca się korzystanie z najnowszej wersji),
d. włączyć w przeglądarce możliwość zapisu plików cookies,
e. posiadać włączoną obsługę JavaScript.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie Platformy do działania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy oraz osób trzecich.

4. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do:
a. używania udostępnionych funkcjonalności i zasobów Platformy zgodnie z celem Platformy,
b. przestrzegania zasad prawa polskiego,
c. poszanowania praw i dóbr osobistych innych Użytkowników,
d. niedziałania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy i osób trzecich.

§4[ODPOWIEDZIALNOŚĆ. DOSTĘP I KORZYSTANIE Z PLATFORMY]

1. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich działań mających na celu zapewnienie prawidłowego, bezpiecznego, ciągłego i wolnego od błędów dostępu do Platformy.

2. Usługodawca ma prawo do dokonywania zmian w Usłudze i Platformie, w związku z prowadzonymi pracami nad ulepszaniem i modernizacją Platformy. W szczególności Usługodawca ma prawo do zmiany funkcjonalności Platformy.

§5[REKLAMACJE ZWIĄZANE Z TECHNICZNYM FUNKCJONOWANIEM PLATFORMY]

1. Każdy Użytkownik jest uprawniony do zgłoszenia reklamacji z tytułu wszelkich nieprawidłowości działania Platformy w przeciągu 14 dni od wystąpienia nieprawidłowości. Reklamacja powinna zostać złożona drogą wiadomości e-mail wysłanej na adres: help@ec-at.com. Opis zaistniałej nieprawidłowości powinien umożliwiać Usługodawcy identyfikację problemu i jego naprawę.

2. Usługodawca rozpatrzy reklamację w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji.

3. W przypadku wystąpienia poważnego błędu technicznego, Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia dostępu do serwisu Platformy.

4. Wszystkie ewentualne błędy w funkcjonowaniu Platformy, uwagi i informacje o działaniu Platformy i Strony internetowej, a także naruszenia Regulaminu prosimy zgłaszać Usługodawcy drogą elektroniczną.

§6[PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNE]

1. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, układ i kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne informacje dostępne w Platformie i na Stronie internetowej stanowią przedmiot praw wyłącznych Usługodawcy. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej.

2. Pobieranie lub wykorzystywanie w jakimkolwiek zakresie dostępnych w ramach Platformy materiałów wymaga każdorazowo pisemnej zgody Usługodawcy i nie może naruszać postanowień niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązującego prawa, jak również nie może naruszać interesów Usługodawcy.

3. Zabronione jest modyfikowanie i kopiowanie elementów Strony internetowej oraz Platformy.

4. Tworzenie stron internetowych i aplikacji podobnych lub identycznych z Platformą, które wprowadzają odbiorców w błąd i mogą sprawiać wrażenie, że pochodzą lub mają związek z Usługodawcą, stanowi delikt na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

§7[POSTANOWIENIA KOŃCOWE]

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2. Do wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu i zawartej przez Użytkownika i Usługodawcę umowy stosuje się prawo polskie oraz właściwe są sądy jurysdykcji polskiej. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów zaistniałych pomiędzy Usługodawcą a Użytkownikiem niebędącym konsumentem jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy. Sądem właściwym dla sporów, których stroną jest Konsument, jest miejsce zamieszkania Konsumenta.

3. Regulamin obowiązuje od dnia 17-11-2022 roku.

Polityka cookies
1. Cookies w sklepie internetowym, dane eksploatacyjne i analityka
 
1.1. Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie osoby odwiedzającej stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzysta odwiedzający nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. plików Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko
 
1.2. Administrator może przetwarzać dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony Sklepu Internetowego w następujących celach:
 
1.2.1. identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;
 
1.2.2. zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;
 
1.2.3. zapamiętywania danych z wypełnianych Formularzy Zamówienia, ankiet lub danych logowania do Sklepu Internetowego;
 
1.2.4. dostosowywania zawartości strony Sklepu Internetowego do indywidualnych preferencji Usługobiorcy (np. dotyczących kolorów, rozmiaru czcionki, układu strony) oraz optymalizacji korzystania ze stron Sklepu Internetowego;
 
1.2.5. prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego;
 
1.2.6. remarketingu, to jest badania cech zachowania odwiedzających Sklep Internetowy poprzez anonimową analizę ich działań (np. powtarzające się wizyty na określonych stronach, słowa kluczowe itp.) w celu stworzenia ich profilu i dostarczenia im reklam dopasowanych do ich przewidywanych zainteresowań, także wtedy kiedy odwiedzają oni inne strony internetowe w sieci reklamowej firmy Google Inc. oraz Facebook Ireland Ltd.;
 
1.3. Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Każdy ma możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że można np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia z uwagi na niezapamiętywanie Produktów w koszyku podczas kolejnych kroków składania Zamówienia).
 
1.4. Ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. W braku wyrażenia takiej zgody należy odpowiednio zmienić ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies.
 
1.5. Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej.
 
1.6. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany (są to tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu Sklepie Internetowym. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła i medium pozyskania odwiedzjących Sklep Internetowy oraz sposób ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne (wiek, płeć) i zainteresowania.
 
1.1. Możliwe jest zablokowanie w łatwy sposób przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl
 
1.8. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam oraz dowiadywać się, jakie działania podejmują odwiedzający sklep internetowy, a także wyświetlać tym osobom dopasowane reklamy. Szczegółowe informacje o działaniu Piksela Facebooka możesz znaleźć pod następującym adresem internetowym: https://www.facebook.com/business/help/1.241.61.120153?helpref=page_content =
 
1.9. Zarządzanie działaniem Piksela Facebooka jest możliwe poprzez ustawienia reklam w swoim koncie na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen