Менеджер 3.0 - це революція в управлінні бізнесом в ECAT

Менеджер 3.0 – це революція в управлінні бізнесом в ECAT.

У цій статті ми розкриємо наше бачення майбутнього, пов’язане з впровадженням інноваційної системи управління – Менеджера 3.0. Ми усвідомлюємо, що ця технологія стане важливим кроком у історії нашої компанії, відкриваючи нові горизонти і можливості для наших бізнес-партнерів, інвесторів та нас самих. З точки зору нашої команди, Менеджер 3.0 – це не просто чергове оновлення системи після Менеджера 2.0 і Менеджера 1.0, а справжня революція у способі ведення нашого бізнесу. Безперечно, Менеджер 3.0 сприятиме збільшенню показників у нашому бізнесі. Ці показники будуть значно збільшені, про що ви скоро переконаєтеся. Це призведе до збільшення ваших і наших доходів, а також до більшого задоволення клієнтів.

Впровадження Менеджера 3.0 – це перехід від традиційних методів до сучасних рішень, які значно покращать кожен аспект діяльності нашої компанії. Як каже Гжегож: “[…] те, що ми випустимо, буде Bugatti, […] або якщо ви хочете – Ferrari серед програмного забезпечення і діяльності всієї системи.[…]”

Наприклад, у нашій логістичній діяльності, де кожна секунда має значення, ця нова система дозволить швидше і ефективніше управляти потоком товарів, від замовлення клієнтом, чи то у вашому інтернет-магазині, чи через MarketPlace, до доставки кінцевому споживачеві прямо до його дому якнайшвидше.

Виклики, проблеми та вдосконалення в реалізації замовлень.

Гжегож Чупек, генеральний директор ECAT eCommerce, усвідомлює, що «[…] при великій кількості транзакцій виникають проблеми та виклики, з якими нам доводиться зіткнутися під час виконання цих замовлень та транзакцій […]. Аналізуючи попередні роки, перебуваючи в тому ж часовому періоді, ми знаємо, які тоді були проблеми та виклики. Ми пишаємося тим, скільки з цих проблем ми вже вирішили […].

[…] Сьогодні ми спокійні щодо виконання замовлень. Знаємо, що сьогодні також є недоліки, оскільки є інші проблеми та інші виклики. Ми просто в іншому місці. Ми це бачимо, аналізуємо те, що відбувається сьогодні, щоб наступного року знову покращити ті речі, з якими ми сьогодні не можемо впоратися, що стосується процесів та загального функціонування компанії. Ми хочемо, щоб наступного року їх було якнайменше. Чи будуть наступного року виклики та проблеми? Так, будуть. Я впевнений, що з’являться наступні. Я ще не знаю які […].

Міхал Кнап, директор з маркетингу, додає до цього, що «[…] зрозуміло, що коли з’являється щось нове, коли ми розвиваємося технологічно, або впроваджуємо певні новинки, нові рішення, завжди виникають проблеми і з’являються нові виклики. Вони показують, що ми робимо щось добре, адже якби цих проблем не було, це б означало, що це рішення вже хтось використовував, або воно не настільки ефективне, щоб щось змінювати […].

До висловлювань Гжегожа ще додає: «[…] Ці проблеми, як сказав Гжегож, обов’язково з’являться в найближчому році та в наступні роки, це неминуче. Ці проблеми багато нас вчать, дають нам найцінніше, а саме досвід, і на основі цього досвіду ми саме впроваджуємо нові рішення. Так було з менеджером 2.0, і тепер відбувається з менеджером 3.0, який дійсно внесе багато інноваційності, що стосується системи повного дропшиппінгу та дійсно покращить багато процесів у нашій компанії […].»

Терпіння є чеснотою, не кожен її має.

Ми добре знаємо, що не можете дочекатися так само, як і ми всі, нової версії нашого Менеджера 3.0, який покращить нам усім роботу і виведе нас усіх на вищий рівень ведення бізнесу.
Звідки ми знаємо, що ви нетерплячі? З ваших коментарів, в яких ви звинувачуєте нас, що ми занадто багато обіцяємо, а занадто мало реалізуємо. В той же час у тих самих коментарях ви самі даєте нам інформацію, як чудову систему ми будуємо. Ви кажете, що «[…] проблема не в роботі, чи ідеї, ані роботі та співпраці з командою ecat, бо вона фантастична беззаперечно […], […] і що найважливіше мріями заразив усіх (правильно, бо вони чудові) […], […] ідеї ecata, які повторю, є чудовими […].

Їх більше. Про них ви можете самі почитати в групах ECATA. Пам’ятайте, кожен день наближає нас до мети. Роботи на закуліссі йдуть повним ходом, але ви цього не бачите, бо не можете бачити. Там працюють спеціалісти IT найвищого рівня. Це їхня роль. Гжегож Чупек інформує нас, що «[…] Звичайно, є особи, які не можуть дочекатися виходу менеджера 3.0, а я перший, хто не може дочекатися і якби це залежало тільки від мене, то вже б я його випустив, працювали б на цій новій системі і робили кокоси. […]”

Менеджер 3.0. Революція в eCommerce
Менеджер 3.0. Революція в eCommerce

Менеджер 3.0 мав стартувати 27 червня 2023 року.

Ґжеґож Чупек відгукнувся на це, кажучи, «[…] Наша компанія розвивається, про що свідчать числа. Такі факти і слухайте, ми очікували, що Менеджер 3.0 зайде вже коли? В середині року, правда? Рівно 27 червня 2023 року. Якби він дійсно зайшов тоді, ну тоді ми б говорили сьогодні про значно вищі числа. Можливо у 4, у 5 разів більше від того, що є, оскільки такі можливості і такий масштаб зростання передбачений за системою ECAT, якщо система працюватиме правильно. […]

Він додає ще «[…] І не рахуймо тут і не беремо до уваги Marketplace Сільський Торг і Aderlo. Самі ці портали можуть генерувати значно більше в порівнянні з тим, що ми бачимо сьогодні. […], але ми не можемо цього зробити, не можемо їх запустити без Менеджера 3.0 […].

Сьогодні, будуючи нове програмне забезпечення, ми знаємо про речі, про які не знали, коли доручали виконання цього завдання. Чи розумієте ви? Скільки разів ви планували щось, а по дорозі мусили змінювати припущення та плани, оскільки ви відкривали для себе елементи, про які раніше не знали, що викликало затримки у вашому проекті? Чи не так?

Проривна технологія в Менеджері 3.0

Чому це так довго триває? Це не триває довго, для всього потрібен час, особливо коли працюєш над великим проектом, який має генерувати мільярди не злотих, а доларів та євро, оскільки з самого початку це світовий бізнес великого масштабу. Розвиток Менеджера 3.0 базується на передових технологіях, які змінюють правила гри в галузі. Він має працювати безвідмовно.

Наші зусилля концентруються на оптимізації кожного процесу в компанії. «Те, що відрізняє Менеджера 3.0 від попередніх версій, – це використання найновіших технологій, які дозволяють значно більшу масштабованість та гнучкість» – підкреслюють Ґжеґож та Міхал.

Над створенням Менеджера 3.0 працює професійна команда IT-програмістів.

Ґжеґож також звертає нашу увагу на те, що «[…] зараз найбільші речі, з якими ми боремося, це лише технічні роботи, де нова команда IT, яка дуже професійна, і це не підлягає жодним сумнівам. Що стосується роботи, функціонування, безпеки, основний натиск на це кладемо, бо є все більше цих усіх інституцій, які перевіряють безпеку програмного забезпечення […]. Є певні речі, які треба зробити, а тут немає шляхів на скорочення.

Менеджер 3.0 будується на найновішій технології. Технологія PHP вже є застарілою технологією, – […] насправді всі ці великі платформи, хто б хотів щось змінити, зіткнулися з тим, що якщо щось змінять, то вилізе помилка. Якщо щось добудовують, то вилізуть помилки в інших місцях. Це дуже дорогі різні випадки, де вони не можуть розвиватися так швидко, як ми […] звертає увагу Ґжеґож.

Він додає ще: […] А ми технологію і те, що ми будуємо в Менеджері 3.0, вирішили поставити на найкраще можливе рішення, яке є на ринку. Тому я даю приклад певних функціональностей, які працюють в Менеджері 3.0. Наша система зроблена на технології, де ми маємо лише кількох програмістів в Польщі, які працюють у цій технології, які плавно оперують цією технологією. […] Для нас працюють люди, які переробили Minecraft. Оптимізували його, щоб швидше працював […].

На поставлене запитання, чи що стосується затримок, проблема в грошах, чи в IT, Ґжеґож відповів: […] ні з тим, ні з тим, ми підняли, зрозуміло, що це все дорогі справи, так, і щоб розвиватися, ну потрібен якийсь капітал на інвестиції, але насправді, що стосується IT, то навіть збільшили бюджет, який ми даємо на IT і це щось значне в порівнянні з тим, що було, щоб ще прискорити цю роботу […] без сумніву все буде реалізовано ще швидше […]

Найновіша технологія покращить роботу в менеджері 3.0

Менеджер 3.0 будується на зовсім інших засадах і в іншій технології, ніж менеджер 1.0 і менеджер 2.0, його наступник. Раніше у нас не було впровадженої специфікації, оскільки IT цього не робило. Сьогодні ми можемо сказати, що якби сталася будь-яка зміна в менеджері 3.0, у нас є книга, яка показує всі залежності та процеси побудови цього програмного забезпечення належним чином. Завдяки цьому кожна додаткова зміна, інновація, ідея, яку ми хочемо впровадити, буде легше імплементувати до системи без побоювання виникнення небезпечних помилок.

Оптимізація оперативних та організаційних завдань.

Міхал нагадує нам, що Менеджер 3.0 спричинить збільшення результатів, оскільки буде працювати швидше і надійніше. Ефективніше буде оновлювати стани складських запасів, покращиться автоматичне виконання замовлень. Вже підключено модуль з AI для генерації описів на основі аналізу текстового зразка. Це речі, про які ми повинні пам’ятати. Менеджер 3.0 має те, чого не має Менеджер 2.0.

Наша команда витратила значну кількість часу на розвиток інтерфейсу користувача, який є не тільки інтуїтивним, але й адаптованим до індивідуальних потреб наших клієнтів. «Робота з Менеджером 3.0 має бути як розмова з добре знайомим співробітником – ефективна і безпроблемна»

Інтеграція з оптовими складами та іншими платформами.

Менеджер 3.0 – це також крок вперед у плані системної інтеграції. Наше програмне забезпечення було розроблене таким чином, щоб безпроблемно співпрацювати з різноманітними платформами та зовнішніми інструментами. «Робота з Менеджером 3.0 – це як маючи ключ до багатьох дверей – раптом відкриваються можливості, про які раніше могли тільки мріяти».

Менеджер 3.0 дає можливість дуже швидкої інтеграції з іншими маркетплейсами. […] І тут я не говорю тільки про маркетплейси, які ми створюємо, як наші, Aderlo і Сільський Торг, а також Amazon, eBay, OLX та менші маркетплейси, які ми зможемо підключати дійсно за кілька годин, якщо все буде там добре інтегровано, при цьому, і це дуже важливо, зберігаючи найшвидше рішення для виставлення аукцій, бо це також річ, яку ми хочемо зберегти[…] додає до своєї висловлювання Ґжеґож. Це значно збільшує ефективність і масштаб наших дій.

[…] Менеджер 3.0 дасть можливість автоматичного підключення оптових складів виробників, торговців, а ми вже зараз маємо понад 200 оптових складів у черзі, що перекладеться на кількість товарів, тобто ці 200 оптових складів перекладуться на якісь 4, мабуть до 5 мільйонів різних товарів, і це вирішить кілька проблем. Перша справа, доступність того самого продукту. Це можна буде швидко вирішити в екосистемі ECAT […] нагадує нам Міхал, начальник маркетингу ECAT eCommerce.

Експансія на нові ринки збуту

Ґжеґож звертає нашу увагу на те, що […] Я б не звинувачував в тому, що маємо якісь затримки, а радів би […], я особисто радію з того, що коли ми увійдемо на ринок, то увійдемо вже з програмним забезпеченням, яке дозволяє масштабуватися і виходити на ці наступні ринки, про які ми говорили […]

Вже продаємо в Чехії, а перед нами Великобританія, Іспанія, США та багато інших країн, які чекають на наш спільний підкір. Ви самі побачите, що Full Dropshipping від ECAT eCommerce підкорить світ, звичайно, за вашою допомогою. Full dropshipping – це розподіл ролей і обов’язків, а також розподіл прибутків. Пам’ятайте, ми діємо на принципах WIN-WIN. Без вас нас немає, але ми маємо систему, якої у вас немає і якої ви потребуєте.

Комерційні переваги та розвиток завдяки Менеджеру 3.0

Завдяки цим інноваціям, Менеджер 3.0 стане не тільки оперативним інструментом, але й справжнім двигуном нашого бізнесу, дозволяючи досягати ще кращих результатів у всьому світі, там, де ми хочемо продавати і будувати бізнес на основі наших бізнес-партнерів та інвесторів.

Впроваджуючи Менеджер 3.0, ми стоїмо на порозі значної трансформації нашого бізнесу. «Цей інструмент змінює спосіб, яким ми ведемо нашу діяльність, приносячи конкретні комерційні переваги» – говорить наш SEO ECAT eCommerce. Однією з найважливіших переваг є збільшення оперативної ефективності. Система автоматизує та оптимізує процеси, що дозволяє нашій команді зосередитися на стратегічних аспектах бізнесу.

Застосування сучасних технологій в Менеджері 3.0 також безпосередньо впливає на фінансові результати компанії. Завдяки кращому управлінню ресурсами та оптимізації процесів, ми здатні генерувати більші прибутки за нижчих витрат.

Підсумок: Нова Ера Менеджера 3.0

Впровадження Менеджера 3.0 означає для нашої компанії початок нової ери. «Це не просто чергова версія нашої системи, а зовсім новий розділ в історії нашої компанії» – говорить Ґжеґож Чупек. Завдяки технологічним інноваціям та стратегічному підходу, Менеджер 3.0 стає ключовим елементом нашого майбутнього.

Дивлячись у майбутнє, ми бачимо багато можливостей, які відкриває перед нами ця система. «Менеджер 3.0 – це фундамент, на якому ми будемо будувати наш подальший розвиток і експансію» – додає наш директор з маркетингу. Ми плануємо продовжувати розвиток нашого продукту, постійно додаючи нові функціональності та удосконалення, щоб наша система завжди була на передовій технологічного прогресу.

Підсумовуючи, Менеджер 3.0 не просто черговий інструмент у нашому арсеналі – це камінь віху нашої стратегії розвитку та інновацій. Ми переконані, що завдяки цій системі ми зможемо досягти нових висот ефективності, продуктивності та успіху на ринку.


Приєднуйтесь до спільноти ECAT eCommerce та розпочніть свій бізнес.

Spis treści

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Inne wpisy
100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами

100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами.

Ненависть в бізнесі може бути викликом, але також і можливістю для розвитку. Стаття ECAT eCommerce показує, як компанії можуть використовувати негативні відгуки для вдосконалення своїх послуг. Дізнайтеся, як гнучкість, адаптація та кризове управління допомагають перетворювати ненависть на конструктивний зворотний зв’язок і як ECAT справляється з динамічними змінами в галузі.

Czytaj więcej »
11 січня стартує Manager 3.0 бета-версія

11 січня стартує Manager 3.0 у бета-версії

Уже у четвер, 11 січня, ми відкриваємо ворота до бета-версії Manager 3.0. Це великий крок для всіх нас. Manager 3.0 прокладає шлях до Aderlo Marketplace, Aderlo Metaverse та багатьох інших брендів, які будуть частиною нашої платформи. Ми особливо захоплені інтеграцією з Magento, справжньою рушійною силою для електронної комерції! Завдяки цьому наші користувачі зможуть будувати багатомільйонні бізнеси.

Czytaj więcej »
20 грудня 2024_ ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

20 грудня 2023: ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

ECAT eCommerce S.R.O. увійшла на чеський ринок, відкриваючи нові горизонти для своєї діяльності в сфері електронної комерції. З успіхами на польському ринку, компанія тепер прагне завоювати чеський ринок, пропонуючи інноваційні рішення та високу якість обслуговування. Ось нова глава в історії ECAT, повна можливостей та динамічного розвитку

Czytaj więcej »
3 види знижок. Коли та як застосовувати різні форми знижок

3 види знижок: Коли та як застосовувати різні форми знижок.

Види знижок: Коли і як використовувати різні форми знижок” – Ми представляємо комплексний посібник у світі знижок, ключовий інструмент у маркетингу. Дізнайтеся, як різні типи знижок – відсоткові, сумові та на весь покупок – можуть вплинути на ваші рішення про покупку та стратегію продажу. Розуміння та правильне використання цих інструментів є необхідним для кожного підприємця. Запрошуємо вас до читання та відкриття, як ефективно збільшити продажі та будувати тривалі відносини з клієнтами, обираючи правильний тип знижки згідно з вашими бізнес-цілями та очікуваннями клієнтів

Czytaj więcej »
Polityka prywatności

§1.[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności strony internetowej

ec-at.com, która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony

danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do sklepu przez

Użytkownika.

2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

§2.[DEFINICJE]

1. Administrator – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, Company number 13065900, 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN,

2. Serwis – sklep internetowy pod adresem ec-at.com oraz wszelkie

jej podstrony,

3. Strony – Administrator i Użytkownik,

4. Użytkownik – osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu i podaje w jego ramach swoje dane

osobowe.

§3.[OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH]

1. Administrator jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o

ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Administrator przetwarza dane w zakresie, czasie i celach każdorazowo wskazanych w

treściach udostępnionych pod formularzami służącymi do zbierania danych osobowych od

Użytkownika.

3. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie zaufanym podwykonawcom Administratora, tj.

dostawcom usług informatycznych, firmie księgowej, administracji.

§4.[UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA]

1. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownik powinien uaktualnić je wysyłając

stosowną wiadomość do Administratora.

2. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,

prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych osobowych.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie

danych uniemożliwia korzystanie z Serwisu.

5. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie

danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez

przepisy prawa.

§5.[TECHNICZNA OCHRONA DANYCH]

1. Administrator wykorzystuje wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić

bezpieczeństwo danym osobowym Użytkownika i chronić je przed przypadkowym lub celowym

zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub

dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu

zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi

polskiego prawa.

2. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane

osobowe Użytkownika.

3. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio

zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko

upoważnione osoby.

4. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z

poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez

przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

§6.[POLITYKA COOKIES]

1. Dla wygody Użytkowników Serwis używa plików cookies m.in. w celu dostosowania serwisu do

potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe

wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

2. W ramach Serwisu stosowane są dwa typy plików cookies: “sesyjne” (session cookies) oraz

“stałe” (persistent cookies). Cookies “sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane

są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony

internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). “Stałe” pliki cookies

przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach

plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

3. W Serwisie wykorzystujemy następujące rodzaje plików Cookies:

a. “niezbędne” – umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np.

wykorzystywane przy obsłudze autoryzacji użytkowników,

b. “zabezpieczające” – służą do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do

wykrywania nadużyć w zakresie korzystania z usług Serwisu,

c. “wydajnościowe” – umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu,

d. “funkcjonalne” – umożliwiają zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i

personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z

którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu Serwisu itp.

§7.[LOGI]

1. Zgodnie z praktyką większości serwisów www przechowujemy zapytania HTTP kierowane do

naszego serwera (logi serwera). W związku z powyższym przechowujemy:

a. adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu;

b. czas nadejścia zapytania,

c. czas wysłania odpowiedzi,

d. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

e. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

f. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

g. informacje o przeglądarce użytkownika.

2. Dane gromadzone w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów

administrowania Serwisem.

3. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do

administrowania Serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami

upoważnionymi do administrowania Serwisem. Na podstawie plików logów mogą być

generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w

postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające

serwis.

§8.[KONTAKT]

1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania

informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje jego dane osobowe.

2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych

osobowych w całości lub w określonej części.

3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail:

sklep@ec-at.com.

Regulamin świadczenia usług

§1[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa zasady i warunki korzystania z serwisu ec-at.com.

2. Właścicielem serwisu jest ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.

3. Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.

4. Pojęcia użyte w regulaminie oznaczają:
a. Platforma – prowadzona przez Usługodawcę w języku polskim platforma online pod adresem https://ec-at.com
b. Usługodawca – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.
c. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem https://ec-at.com oraz wszelkie jej podstrony,
d. Użytkownik – osoba fizyczna (posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych), prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z Platformy. Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorca.
e. Konsument – w myśl ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny – Użytkownik, który jako osoba fizyczna dokonuje za pośrednictwem Platformy czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
f. Regulamin – niniejszy dokument wraz z Polityką Prywatności, która stanowi integralną część Regulaminu. Wszystkie dokumenty dostępne są na Stronie internetowej.

5. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą drogą elektroniczną na adres e-mail: help@ec-at.com.

§2[USŁUGI ŚWIADCZONE POPRZEZ PLATFORMĘ]

1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników usługi elektroniczne za pośrednictwem Platformy.

2. Usługodawca nie pobiera opłat za świadczenie Usług na rzecz Użytkowników.

§3[OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY]

1. Aby móc korzystać z Usług dostępnych poprzez Stronę internetową lub za pomocą urządzeń mobilnych, Użytkownik musi spełnić następujące wymagania techniczne:
a. posiadać komputer, laptop, telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu,
b. posiadać dostęp do poczty elektronicznej,
c. korzystać z przeglądarki internetowej (zaleca się korzystanie z najnowszej wersji),
d. włączyć w przeglądarce możliwość zapisu plików cookies,
e. posiadać włączoną obsługę JavaScript.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie Platformy do działania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy oraz osób trzecich.

4. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do:
a. używania udostępnionych funkcjonalności i zasobów Platformy zgodnie z celem Platformy,
b. przestrzegania zasad prawa polskiego,
c. poszanowania praw i dóbr osobistych innych Użytkowników,
d. niedziałania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy i osób trzecich.

§4[ODPOWIEDZIALNOŚĆ. DOSTĘP I KORZYSTANIE Z PLATFORMY]

1. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich działań mających na celu zapewnienie prawidłowego, bezpiecznego, ciągłego i wolnego od błędów dostępu do Platformy.

2. Usługodawca ma prawo do dokonywania zmian w Usłudze i Platformie, w związku z prowadzonymi pracami nad ulepszaniem i modernizacją Platformy. W szczególności Usługodawca ma prawo do zmiany funkcjonalności Platformy.

§5[REKLAMACJE ZWIĄZANE Z TECHNICZNYM FUNKCJONOWANIEM PLATFORMY]

1. Każdy Użytkownik jest uprawniony do zgłoszenia reklamacji z tytułu wszelkich nieprawidłowości działania Platformy w przeciągu 14 dni od wystąpienia nieprawidłowości. Reklamacja powinna zostać złożona drogą wiadomości e-mail wysłanej na adres: help@ec-at.com. Opis zaistniałej nieprawidłowości powinien umożliwiać Usługodawcy identyfikację problemu i jego naprawę.

2. Usługodawca rozpatrzy reklamację w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji.

3. W przypadku wystąpienia poważnego błędu technicznego, Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia dostępu do serwisu Platformy.

4. Wszystkie ewentualne błędy w funkcjonowaniu Platformy, uwagi i informacje o działaniu Platformy i Strony internetowej, a także naruszenia Regulaminu prosimy zgłaszać Usługodawcy drogą elektroniczną.

§6[PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNE]

1. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, układ i kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne informacje dostępne w Platformie i na Stronie internetowej stanowią przedmiot praw wyłącznych Usługodawcy. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej.

2. Pobieranie lub wykorzystywanie w jakimkolwiek zakresie dostępnych w ramach Platformy materiałów wymaga każdorazowo pisemnej zgody Usługodawcy i nie może naruszać postanowień niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązującego prawa, jak również nie może naruszać interesów Usługodawcy.

3. Zabronione jest modyfikowanie i kopiowanie elementów Strony internetowej oraz Platformy.

4. Tworzenie stron internetowych i aplikacji podobnych lub identycznych z Platformą, które wprowadzają odbiorców w błąd i mogą sprawiać wrażenie, że pochodzą lub mają związek z Usługodawcą, stanowi delikt na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

§7[POSTANOWIENIA KOŃCOWE]

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2. Do wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu i zawartej przez Użytkownika i Usługodawcę umowy stosuje się prawo polskie oraz właściwe są sądy jurysdykcji polskiej. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów zaistniałych pomiędzy Usługodawcą a Użytkownikiem niebędącym konsumentem jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy. Sądem właściwym dla sporów, których stroną jest Konsument, jest miejsce zamieszkania Konsumenta.

3. Regulamin obowiązuje od dnia 17-11-2022 roku.

Polityka cookies
1. Cookies w sklepie internetowym, dane eksploatacyjne i analityka
 
1.1. Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie osoby odwiedzającej stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzysta odwiedzający nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. plików Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko
 
1.2. Administrator może przetwarzać dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony Sklepu Internetowego w następujących celach:
 
1.2.1. identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;
 
1.2.2. zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;
 
1.2.3. zapamiętywania danych z wypełnianych Formularzy Zamówienia, ankiet lub danych logowania do Sklepu Internetowego;
 
1.2.4. dostosowywania zawartości strony Sklepu Internetowego do indywidualnych preferencji Usługobiorcy (np. dotyczących kolorów, rozmiaru czcionki, układu strony) oraz optymalizacji korzystania ze stron Sklepu Internetowego;
 
1.2.5. prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego;
 
1.2.6. remarketingu, to jest badania cech zachowania odwiedzających Sklep Internetowy poprzez anonimową analizę ich działań (np. powtarzające się wizyty na określonych stronach, słowa kluczowe itp.) w celu stworzenia ich profilu i dostarczenia im reklam dopasowanych do ich przewidywanych zainteresowań, także wtedy kiedy odwiedzają oni inne strony internetowe w sieci reklamowej firmy Google Inc. oraz Facebook Ireland Ltd.;
 
1.3. Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Każdy ma możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że można np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia z uwagi na niezapamiętywanie Produktów w koszyku podczas kolejnych kroków składania Zamówienia).
 
1.4. Ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. W braku wyrażenia takiej zgody należy odpowiednio zmienić ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies.
 
1.5. Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej.
 
1.6. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany (są to tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu Sklepie Internetowym. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła i medium pozyskania odwiedzjących Sklep Internetowy oraz sposób ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne (wiek, płeć) i zainteresowania.
 
1.1. Możliwe jest zablokowanie w łatwy sposób przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl
 
1.8. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam oraz dowiadywać się, jakie działania podejmują odwiedzający sklep internetowy, a także wyświetlać tym osobom dopasowane reklamy. Szczegółowe informacje o działaniu Piksela Facebooka możesz znaleźć pod następującym adresem internetowym: https://www.facebook.com/business/help/1.241.61.120153?helpref=page_content =
 
1.9. Zarządzanie działaniem Piksela Facebooka jest możliwe poprzez ustawienia reklam w swoim koncie na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen