Ми готуємось до переходу на Менеджера 3.0. (#005)

Ми готуємось до переходу на Менеджера 3.0. (#005)

Усі ми чекаємо на день, який наближається і змінить обличчя дропшипінгу та електронної комерції в Польщі. День 19 лютого становить перелом у діяльності багатьох підприємців, які співпрацюють онлайн з ECAT eCommerce, віщуючи значні зміни у способі управління продажами, аукціонами та презентацією пропозицій на платформі Marketplace, а також у інтернет-магазинах. Згідно з анонсами, цей день відкриває новий розділ в історії електронної комерції. Менеджер 3.0 – це інструмент, який має на меті полегшити та вдосконалити процеси продажу для продавців, тому так важливий переходу на Менеджера 3.0.

Протягом останніх тижнів, навіть місяців, уся наша спільнота, ECAT eCommerce, тобто оператори, продавці, підприємці та дропшиппери, жили в очікуванні деталей та функціоналу, який принесе з собою нова версія менеджера. Про новинки я вже трохи писав у попередніх статтях, як от у статті – ‘Бізнес-програма Менеджер 3.0 вже працює. С#5/5′ і в багатьох інших.

За цими змінами криється щось більше, ніж просто технологічна революція. Це, перш за все, шанс на оптимізацію бізнесу та використання нових можливостей для максимізації прибутків. У світлі надходження змін ключовим стає розуміння, як ці нововведення вплинуть на щоденну роботу наших бізнес-партнерів та як найкраще підготуватися до вимкнення Менеджера 2.0, який виконав свою роль, та впровадження продукційної версії Менеджера 3.0, яку ми запланували на 19 лютого о 18:00. З цією метою ми запрошуємо на Live в цей день.

Ми запланували весь процес змін, які ми збираємося зробити до 19 лютого, щоб у цей день могти повністю використовувати функціональне, продажне програмне забезпечення, яким є Менеджер 3.0 у продукційній, тобто стабільній версії. Цією статтею ми хочемо показати, як все це відбувається. Крім того, ми оголосили про впровадження низки інновацій та полегшень, які мають не лише збільшити ефективність продажів, але й вплинути на кращу організацію роботи та більший контроль над процесами.

Не легке рішення пов'язане з вимкненням Менеджера 2.0.

Перехідний період вимагає уваги.

На даний момент ми маємо технологію, якою ми спокійні, і ми також спокійні за ваші результати, які ви почнете досягати, працюючи вже на новій платформі. На жаль, цей перехідний період не легкий для нас, який ми потребуємо разом пройти. Іноді перехідний період важкий, так само як було важко прийняти рішення про вимкнення Менеджера 2. Потрібно спільно співпрацювати, щоб ми могли радіти тому, що ми створили з 19 лютого.

Добрі системи будуються на зворотному зв’язку від клієнтів.

‘Добрі системи будуються на основі зворотного зв’язку від клієнтів, за що ми дуже вам вдячні. І хоча ми знаємо, що трохи ще всі помаруджимо, але вже бачу автостраду, ширину та довжину якої описати не можна’ – Інформує Гжегож Цюпек на інформаційному каналі спільноти ECAT eCommerce. Додає ще в іншому місці – ‘Тільки завдяки вам ми маємо таку базу інформації, якою може нам позаздрити кожна компанія в Дропі’.

Як плавно перейти на Менеджера 3.0 з аукціонами, виставленими на Allegro?

Ми впровадили план переходу, який полегшить міграцію.

В умовах впровадження Менеджера 3.0, підприємці та продавці, які діють на платформі Allegro, мусять ретельно ознайомитися з планом переходу, щоб забезпечити плавність та ефективність своїх операцій продажів. Ключові елементи цього плану включають низку підготовчих дій та термінів, які є необхідними для безпроблемної міграції систем.

Про всі ці плани ви інформовані на наших соціальних платформах, ця стаття є лише доповненням до вже існуючого процесу. Згідно з нашими анонсами та святом, яке чекає нас 19-го лютого, є кілька речей, які ми мусимо впровадити.

З 2-го лютого ми не додаємо аукціонів на Allegro.

Це день, коли виставлення нових пропозицій буде неможливим. Ми припиняємо виставляти пропозиції продажу на Allegro. Це необхідно, щоб безпроблемно могти закрити всі поточні пропозиції на цьому Marketplace, які були виставлені за допомогою Менеджера 2.0.

З 5-го лютого ми починаємо поступове видалення аукціонів з Allegro.

Процес переходу з Менеджера 2.0 до Менеджера 3.0 проходить поки що без збоїв і проблем. Оператори почали поступово видаляти аукціони, виставлені на Allegro. З нашого боку, щоб цей процес прискорити, ми впровадили систему масового видалення аукціонів. 6-го лютого протягом одного дня ми видалили 4 мільйони аукціонів. Це показує нам, наскільки доброю і ефективною маємо технологію і як швидко працює наша система.

Менеджер 2.0 буде підготовлений до перенесення на резервний домен, щоб звільнити основний домен для розміщення базової версії Менеджера 3.0. На менеджері 3 вже відбуваються транзакції, що нас дуже радує, і на цей час 99% транзакцій мають рівень виконання безпроблемно. Це означає, що з новою технологією мають закінчитися проблеми зі станами, а точніше їх відсутністю.

Впровадження процедури збільшення бази продуктів у менеджері 3.0 у бета-версії.

Враховуючи, що ми ввели додаткову функціональність для наших операторів, ми вирішили 5 лютого 2024 року провести дуже велику операцію видалення всіх продуктів з M3 у зв’язку з впровадженням багатоваріантності продуктів і перебудовою бази даних. Потім швидко ця база буде поповнена. Вже ранком 6 лютого було 290 000 продуктів. Як бачите, роботи над продуктами тривають постійно. З новою технологією це перекладеться на правильні стани, повний контроль, повідомлення і швидкі реакції.

Перехід до Менеджера 3.0. Спільні дії приведуть нас до успіху
Перехід до Менеджера 3.0. Спільні дії приведуть нас до успіху

Процедура від'єднання облікових записів Allegro.

Для плавного переходу до Менеджера 3.0, який цілеспрямовано буде працювати на продукційному домені https://manager.ec-at.com, але наразі функціонує у бета-версії на замінному домені, має бути виконано кілька умов.

Закінчення всіх аукціонів.

Ми закінчуємо всі аукціони на кожному з інтегрованих облікових записів Allegro. Цим вирішили зайнятися самі, але якщо ми пропустили ваш обліковий запис, то повідомте нас на Discord, одночасно пам’ятаючи, що весь процес може тривати до кількох годин.

Сховайте всі завершені аукціони.

Якщо у новому Менеджері ви хочете діяти на тих самих облікових записах Allegro, що й у старому, потрібно сховати всі завершені аукціони. Як це зробити? Дуже просто.

Входите на Allegro в розділ ‘Мій асортимент’, прокручуєте вниз і з лівого боку вибираєте 1000 продуктів на сторінку, потім прокручуєте нагору, у віконці ‘статус пропозиції‘ вибираєте ‘завершена’, натискаєте прапорець ‘вибрати всі’ і з зеленої панелі, яка з’явиться нижче, натискаєте кнопку ‘СХОВАТИ’ та підтверджуєте цю операцію в наступному віконці.

Цей процес повторюють до тих пір, доки всі завершені аукціони не будуть сховані. Останнім часом сховання аукціонів триває довше через помилки з боку Allegro, тому потрібно мати терпіння.

Видалення старих додатків.

Щоб видалити всі додатки, пов’язані з обліковим записом Allegro та Менеджером 2.0, потрібно увійти на вибраний обліковий запис Allegro, а потім перейти на сторінку: https://apps.developer.allegro.pl/ і видалити всі пов’язані додатки. Потім потрібно вийти з системи та увійти на наступний обліковий запис Allegro та також видалити всі пов’язані додатки. Цю дію повторити для всіх облікових записів Allegro. Пам’ятайте, ви мусите бути залогованими до облікового запису Allegro, щоб мати можливість видалити додаток.

Регулювання заборгованостей перед ECAT eCommerce.

Усі фінансові заборгованості перед ECAT eCommerce мають бути погашені. Нагадуємо, що у випадку облікових записів з правом на рахунок і автоматичним списанням оплат з надходжень, які виникають від платежів клієнтів в рамках замовлень, ECAT eCommerce закладає власні кошти на рахунок фактур Allegro, але не фінансує їх. Ми введемо найближчими днями до еПортфеля фактури витратні з Allegro за січень.

Після виконання всіх умов залишається почати пригоду в новій версії нашого інструменту, яким є Менеджер 3.0.

Як розпочати діяльність в Менеджері 3.0

Для полегшення вашої роботи ми підготували короткий посібник, як розпочати діяльність в Менеджері 3.0

Чи ви виконали умови?

Щоб розпочати діяльність в новій версії Менеджера, вам потрібно виконати умови, про які я згадував вище. Це обов’язкова умова. Ми також писали про них у нашій групі у пості: https://t.me/dropshippingallegro/1/9567. Якщо ви виконали умови, зареєструйтеся на сайті https://beta.ec-at.com. Не обов’язково використовувати ту саму електронну адресу, що і в Менеджері 2.0.

Додайте свій магазин та обліковий запис Allegro.

Ваш магазин та обліковий запис Allegro додаєте відповідно до останньої відеоінструкції. Пам’ятайте, щоб вимкнути двоетапну автентифікацію після завершення процесу інтеграції.

Повідомте нас про завершений процес підключення облікового запису Allegro.

Незалежно від того, чи був обліковий запис раніше в Менеджері 2.0, чи це абсолютно новий обліковий запис, оскільки ми мусимо перевірити конфігурацію, а в разі нових облікових записів довести процес до кінця, додаючи Необхідний набір продавця, змінюючи номер телефону, верифікуючи рахунки для виплат, якщо ми маємо доступ до технічного рахунку, тощо.

Для цього відкрийте у Discord тікет або приватне повідомлення до @Mateusz ECAT. Інформуйте нас, що ви підключили обліковий запис Allegro.

Перенесення вмісту еПортфеля.

Якщо ви хочете перенести в

міст еПортфеля, тобто зібрані кошти до виплати разом з буфером зі своїх магазинів на нову платформу, це можливо зробити лише після 15.03, коли ми введемо витратні фактури за лютий ще в Менеджері 2.0, щоб не створювати плутанини. Ви все ще маєте можливість здійснювати виплати прибутків у Менеджері 2.0. Спочатку варто почекати, поки ми введемо згадані вище фактури. Бажання перенести вміст еПортфеля сигналізуйте після 15 березня в тікетах або приватному повідомленні до @Mateusz ECAT.

Важлива інформація: до 8 лютого ми не виставляємо жодних аукціонів на Allegro, навіть якщо міграція до менеджера 3.0 відбулася успішно. Ми повідомимо вас, з якого моменту буде можливо виставляти аукціони, повідомленням у групах.

Підсумок статті: Готуємося до переходу на Менеджера 3.0.

Введення Менеджера 3.0 на платформі ECAT eCommerce означає початок нової ери для електронної комерції та дропшиппінгу в Польщі, становлячи переломні зміни у управлінні продажами, аукціонами та презентацією пропозицій. День 19 лютого, о 18:00, запланований для запуску стабільної версії продукційної версії цього інструменту, віщує не лише технологічну революцію, але й можливість для оптимізації бізнесу та використання нових можливостей для максимізації прибутків.

Менеджер 3.0 відкриває перед продавцями нові можливості та перспективи. Цей процес, хоча й вимагає зусиль, є кроком вперед у напрямку майбутнього електронної комерції, де технологія та інновації становлять основу розвиваючогося ринку. Перехід не лише вплине на покращення ефективності та конкурентоспроможності пропозицій, але й запропонує користувачам дружнє середовище онлайн-продажів, сприятливе для зростання продажів. Майбутнє онлайн-торгівлі з Менеджером 3.0 обіцяє бути перспективним, з технологією як ключовим елементом, що стимулює інновації та розвиток.

Приєднуйтесь до спільноти ECAT eCommerce та розпочніть свій бізнес.

Spis treści

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Inne wpisy
100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами

100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами.

Ненависть в бізнесі може бути викликом, але також і можливістю для розвитку. Стаття ECAT eCommerce показує, як компанії можуть використовувати негативні відгуки для вдосконалення своїх послуг. Дізнайтеся, як гнучкість, адаптація та кризове управління допомагають перетворювати ненависть на конструктивний зворотний зв’язок і як ECAT справляється з динамічними змінами в галузі.

Czytaj więcej »
11 січня стартує Manager 3.0 бета-версія

11 січня стартує Manager 3.0 у бета-версії

Уже у четвер, 11 січня, ми відкриваємо ворота до бета-версії Manager 3.0. Це великий крок для всіх нас. Manager 3.0 прокладає шлях до Aderlo Marketplace, Aderlo Metaverse та багатьох інших брендів, які будуть частиною нашої платформи. Ми особливо захоплені інтеграцією з Magento, справжньою рушійною силою для електронної комерції! Завдяки цьому наші користувачі зможуть будувати багатомільйонні бізнеси.

Czytaj więcej »
20 грудня 2024_ ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

20 грудня 2023: ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

ECAT eCommerce S.R.O. увійшла на чеський ринок, відкриваючи нові горизонти для своєї діяльності в сфері електронної комерції. З успіхами на польському ринку, компанія тепер прагне завоювати чеський ринок, пропонуючи інноваційні рішення та високу якість обслуговування. Ось нова глава в історії ECAT, повна можливостей та динамічного розвитку

Czytaj więcej »
3 види знижок. Коли та як застосовувати різні форми знижок

3 види знижок: Коли та як застосовувати різні форми знижок.

Види знижок: Коли і як використовувати різні форми знижок” – Ми представляємо комплексний посібник у світі знижок, ключовий інструмент у маркетингу. Дізнайтеся, як різні типи знижок – відсоткові, сумові та на весь покупок – можуть вплинути на ваші рішення про покупку та стратегію продажу. Розуміння та правильне використання цих інструментів є необхідним для кожного підприємця. Запрошуємо вас до читання та відкриття, як ефективно збільшити продажі та будувати тривалі відносини з клієнтами, обираючи правильний тип знижки згідно з вашими бізнес-цілями та очікуваннями клієнтів

Czytaj więcej »
Polityka prywatności

§1.[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności strony internetowej

ec-at.com, która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony

danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do sklepu przez

Użytkownika.

2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

§2.[DEFINICJE]

1. Administrator – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, Company number 13065900, 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN,

2. Serwis – sklep internetowy pod adresem ec-at.com oraz wszelkie

jej podstrony,

3. Strony – Administrator i Użytkownik,

4. Użytkownik – osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu i podaje w jego ramach swoje dane

osobowe.

§3.[OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH]

1. Administrator jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o

ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Administrator przetwarza dane w zakresie, czasie i celach każdorazowo wskazanych w

treściach udostępnionych pod formularzami służącymi do zbierania danych osobowych od

Użytkownika.

3. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie zaufanym podwykonawcom Administratora, tj.

dostawcom usług informatycznych, firmie księgowej, administracji.

§4.[UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA]

1. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownik powinien uaktualnić je wysyłając

stosowną wiadomość do Administratora.

2. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,

prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych osobowych.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie

danych uniemożliwia korzystanie z Serwisu.

5. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie

danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez

przepisy prawa.

§5.[TECHNICZNA OCHRONA DANYCH]

1. Administrator wykorzystuje wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić

bezpieczeństwo danym osobowym Użytkownika i chronić je przed przypadkowym lub celowym

zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub

dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu

zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi

polskiego prawa.

2. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane

osobowe Użytkownika.

3. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio

zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko

upoważnione osoby.

4. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z

poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez

przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

§6.[POLITYKA COOKIES]

1. Dla wygody Użytkowników Serwis używa plików cookies m.in. w celu dostosowania serwisu do

potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe

wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

2. W ramach Serwisu stosowane są dwa typy plików cookies: “sesyjne” (session cookies) oraz

“stałe” (persistent cookies). Cookies “sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane

są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony

internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). “Stałe” pliki cookies

przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach

plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

3. W Serwisie wykorzystujemy następujące rodzaje plików Cookies:

a. “niezbędne” – umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np.

wykorzystywane przy obsłudze autoryzacji użytkowników,

b. “zabezpieczające” – służą do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do

wykrywania nadużyć w zakresie korzystania z usług Serwisu,

c. “wydajnościowe” – umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu,

d. “funkcjonalne” – umożliwiają zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i

personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z

którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu Serwisu itp.

§7.[LOGI]

1. Zgodnie z praktyką większości serwisów www przechowujemy zapytania HTTP kierowane do

naszego serwera (logi serwera). W związku z powyższym przechowujemy:

a. adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu;

b. czas nadejścia zapytania,

c. czas wysłania odpowiedzi,

d. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

e. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

f. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

g. informacje o przeglądarce użytkownika.

2. Dane gromadzone w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów

administrowania Serwisem.

3. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do

administrowania Serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami

upoważnionymi do administrowania Serwisem. Na podstawie plików logów mogą być

generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w

postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające

serwis.

§8.[KONTAKT]

1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania

informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje jego dane osobowe.

2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych

osobowych w całości lub w określonej części.

3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail:

sklep@ec-at.com.

Regulamin świadczenia usług

§1[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa zasady i warunki korzystania z serwisu ec-at.com.

2. Właścicielem serwisu jest ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.

3. Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.

4. Pojęcia użyte w regulaminie oznaczają:
a. Platforma – prowadzona przez Usługodawcę w języku polskim platforma online pod adresem https://ec-at.com
b. Usługodawca – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.
c. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem https://ec-at.com oraz wszelkie jej podstrony,
d. Użytkownik – osoba fizyczna (posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych), prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z Platformy. Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorca.
e. Konsument – w myśl ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny – Użytkownik, który jako osoba fizyczna dokonuje za pośrednictwem Platformy czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
f. Regulamin – niniejszy dokument wraz z Polityką Prywatności, która stanowi integralną część Regulaminu. Wszystkie dokumenty dostępne są na Stronie internetowej.

5. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą drogą elektroniczną na adres e-mail: help@ec-at.com.

§2[USŁUGI ŚWIADCZONE POPRZEZ PLATFORMĘ]

1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników usługi elektroniczne za pośrednictwem Platformy.

2. Usługodawca nie pobiera opłat za świadczenie Usług na rzecz Użytkowników.

§3[OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY]

1. Aby móc korzystać z Usług dostępnych poprzez Stronę internetową lub za pomocą urządzeń mobilnych, Użytkownik musi spełnić następujące wymagania techniczne:
a. posiadać komputer, laptop, telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu,
b. posiadać dostęp do poczty elektronicznej,
c. korzystać z przeglądarki internetowej (zaleca się korzystanie z najnowszej wersji),
d. włączyć w przeglądarce możliwość zapisu plików cookies,
e. posiadać włączoną obsługę JavaScript.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie Platformy do działania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy oraz osób trzecich.

4. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do:
a. używania udostępnionych funkcjonalności i zasobów Platformy zgodnie z celem Platformy,
b. przestrzegania zasad prawa polskiego,
c. poszanowania praw i dóbr osobistych innych Użytkowników,
d. niedziałania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy i osób trzecich.

§4[ODPOWIEDZIALNOŚĆ. DOSTĘP I KORZYSTANIE Z PLATFORMY]

1. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich działań mających na celu zapewnienie prawidłowego, bezpiecznego, ciągłego i wolnego od błędów dostępu do Platformy.

2. Usługodawca ma prawo do dokonywania zmian w Usłudze i Platformie, w związku z prowadzonymi pracami nad ulepszaniem i modernizacją Platformy. W szczególności Usługodawca ma prawo do zmiany funkcjonalności Platformy.

§5[REKLAMACJE ZWIĄZANE Z TECHNICZNYM FUNKCJONOWANIEM PLATFORMY]

1. Każdy Użytkownik jest uprawniony do zgłoszenia reklamacji z tytułu wszelkich nieprawidłowości działania Platformy w przeciągu 14 dni od wystąpienia nieprawidłowości. Reklamacja powinna zostać złożona drogą wiadomości e-mail wysłanej na adres: help@ec-at.com. Opis zaistniałej nieprawidłowości powinien umożliwiać Usługodawcy identyfikację problemu i jego naprawę.

2. Usługodawca rozpatrzy reklamację w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji.

3. W przypadku wystąpienia poważnego błędu technicznego, Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia dostępu do serwisu Platformy.

4. Wszystkie ewentualne błędy w funkcjonowaniu Platformy, uwagi i informacje o działaniu Platformy i Strony internetowej, a także naruszenia Regulaminu prosimy zgłaszać Usługodawcy drogą elektroniczną.

§6[PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNE]

1. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, układ i kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne informacje dostępne w Platformie i na Stronie internetowej stanowią przedmiot praw wyłącznych Usługodawcy. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej.

2. Pobieranie lub wykorzystywanie w jakimkolwiek zakresie dostępnych w ramach Platformy materiałów wymaga każdorazowo pisemnej zgody Usługodawcy i nie może naruszać postanowień niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązującego prawa, jak również nie może naruszać interesów Usługodawcy.

3. Zabronione jest modyfikowanie i kopiowanie elementów Strony internetowej oraz Platformy.

4. Tworzenie stron internetowych i aplikacji podobnych lub identycznych z Platformą, które wprowadzają odbiorców w błąd i mogą sprawiać wrażenie, że pochodzą lub mają związek z Usługodawcą, stanowi delikt na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

§7[POSTANOWIENIA KOŃCOWE]

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2. Do wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu i zawartej przez Użytkownika i Usługodawcę umowy stosuje się prawo polskie oraz właściwe są sądy jurysdykcji polskiej. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów zaistniałych pomiędzy Usługodawcą a Użytkownikiem niebędącym konsumentem jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy. Sądem właściwym dla sporów, których stroną jest Konsument, jest miejsce zamieszkania Konsumenta.

3. Regulamin obowiązuje od dnia 17-11-2022 roku.

Polityka cookies
1. Cookies w sklepie internetowym, dane eksploatacyjne i analityka
 
1.1. Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie osoby odwiedzającej stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzysta odwiedzający nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. plików Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko
 
1.2. Administrator może przetwarzać dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony Sklepu Internetowego w następujących celach:
 
1.2.1. identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;
 
1.2.2. zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;
 
1.2.3. zapamiętywania danych z wypełnianych Formularzy Zamówienia, ankiet lub danych logowania do Sklepu Internetowego;
 
1.2.4. dostosowywania zawartości strony Sklepu Internetowego do indywidualnych preferencji Usługobiorcy (np. dotyczących kolorów, rozmiaru czcionki, układu strony) oraz optymalizacji korzystania ze stron Sklepu Internetowego;
 
1.2.5. prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego;
 
1.2.6. remarketingu, to jest badania cech zachowania odwiedzających Sklep Internetowy poprzez anonimową analizę ich działań (np. powtarzające się wizyty na określonych stronach, słowa kluczowe itp.) w celu stworzenia ich profilu i dostarczenia im reklam dopasowanych do ich przewidywanych zainteresowań, także wtedy kiedy odwiedzają oni inne strony internetowe w sieci reklamowej firmy Google Inc. oraz Facebook Ireland Ltd.;
 
1.3. Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Każdy ma możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że można np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia z uwagi na niezapamiętywanie Produktów w koszyku podczas kolejnych kroków składania Zamówienia).
 
1.4. Ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. W braku wyrażenia takiej zgody należy odpowiednio zmienić ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies.
 
1.5. Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej.
 
1.6. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany (są to tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu Sklepie Internetowym. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła i medium pozyskania odwiedzjących Sklep Internetowy oraz sposób ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne (wiek, płeć) i zainteresowania.
 
1.1. Możliwe jest zablokowanie w łatwy sposób przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl
 
1.8. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam oraz dowiadywać się, jakie działania podejmują odwiedzający sklep internetowy, a także wyświetlać tym osobom dopasowane reklamy. Szczegółowe informacje o działaniu Piksela Facebooka możesz znaleźć pod następującym adresem internetowym: https://www.facebook.com/business/help/1.241.61.120153?helpref=page_content =
 
1.9. Zarządzanie działaniem Piksela Facebooka jest możliwe poprzez ustawienia reklam w swoim koncie na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen