Розвиток технологій електронної комерції. 3 ключові тренди на 2023 рік

Розвиток технологій електронної комерції. 3 ключові тренди на 2023 рік

Вітаємо, Уважні Читачі! У нашій останній статті “Тренди в електронній комерції. 3 ключові зміни у споживчому поведінці на 2023 рік” ми, можливо, не так детально заглибилися у світ електронної комерції, досліджуючи лише три ключові зміни в споживчому поведінці, які визначили 2023 рік. Звісно, їх набагато більше. Спостерігаючи за динамічним еволюційним ринком, ми помічаємо, що електронна комерція – це не лише покупки, але і загальна взаємодія клієнта з технологією. Сьогодні я вас введу у ще один захоплюючий етап цієї подорожі – “Розвиток технологій електронної комерції. 3 ключові тренди на 2023 рік”.

Останніми роками ми бачимо неймовірне прискорення технологічних інновацій, які перетворюють ландшафт електронної комерції. (1) Зростання мобільних покупок, (2) штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML), (3) а також розширена реальність (AR) і віртуальна реальність (VR) – це три ключові зміни, які досить швидко входять у світ електронної комерції та, ймовірно, на яких ринок онлайн-продажів буде ґрунтуватися у майбутньому. Їхню роль в електронній комерції неможливо переоцінити, а їхній вплив на спосіб, яким ми здійснюємо покупки, глибокий і багатовимірний.

Мобільні покупки вже не є просто альтернативою, але стали нормою. Штучний інтелект перетворює дані в глибше розуміння потреб клієнта. AR і VR відчиняють двері до поки не досліджених можливостей взаємодії з продуктом та послугою. Все це утворює захопливий образ електронної комерції на 2023 рік, який ми хочемо з вами дослідити.

Запрошую вас глибше поринути в цей світ. Ми будемо аналізувати, як кожен з цих трендів впливає на стратегії продажів компаній та як вони змінюють досвід покупок клієнтів. Приготуйтеся до вигляду в майбутнє, де технологія зустрічається з торгівлею, створюючи не лише нові можливості, але й виклики для підприємців та споживачів. Пам’ятайте, входячи в цей світ, що це світ нереальний, уявний, цифровий і ви можете в ньому загубитися, оскільки він надає нові, раніше невідомі комусь враження та переживання іншої реальності. Ми розпочинаємо нашу подорож по останніх трендах у електронній комерції – місцю, де інновація ніколи не спить!

Розвиток технологій і вплив на зростання мобільних покупок.

У 2023 році спостерігалося чітке зростання значущості мобільних покупок в галузі електронної комерції, що було продовженням тренду в електронній комерції, як популярного напрямку мобільної торгівлі протягом останніх років. Згідно з звітом CBRE “1/6 Figures. Обличчя електронної комерції після пандемії”, у 2023 році обсяг ринку мобільних покупок в Польщі становив 54 млрд злотих, а частка мобільних покупок у відсотках від загального обсягу електронної комерції зросла на вражаючі 25% порівняно з попереднім роком, що свідчить про зміну споживчих звичок.

Розвиток технологій грає все більш важливу роль у мобільних покупках. Мобільні пристрої, такі як смартфони та планшети, стають все більш популярними, а споживачі все частіше використовують їх для здійснення покупок. Деякі з ключових технологічних трендів у мобільних покупках включають:

 • Розвиток мобільних додатків інтернет-магазинів: Мобільні додатки інтернет-магазинів пропонують багато переваг у порівнянні з веб-браузером на мобільному пристрої, такі як швидше завантаження сторінок, краще адаптування до пристрою та легший доступ до функцій, таких як кошик і сплати.
 • Популяризація мобільних платежів: Мобільні платежі, такі як безконтактні платежі та мобільні платежі, стають все більш популярними серед споживачів. Мобільні платежі є зручними і безпечними, і споживачі все частіше віддають їм перевагу перед традиційними методами оплати, такими як дебетові або кредитні картки.

Всі ми повинні пам’ятати, що готівка надає свободу, і не можна відмовлятися від неї на користь віртуальних платежів, які допомагають у покупках.

Штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML).

Входячи в наступний розділ нашої захоплюючої подорожі світом електронної комерції, ми зосередимося на ролі, яку грає штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML) в цьому динамічно змінюючомуся секторі. Штучний інтелект в електронній комерції – це не лише майбутнє – це вже реальність, яка зараз визначає спосіб, яким ми робимо покупки онлайн, не осознаваючи цього.

Штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML) – це два ключові тренди в розвитку технологій в електронній комерції. Компанії електронної комерції використовують AI, щоб краще зрозуміти потреби клієнтів і забезпечити їм кращі відчуття під час покупок. Ці технології дозволяють інтернет-магазинам автоматизувати процеси, персоналізувати пропозиції, аналізувати дані та оптимізувати логістику.

Розуміння поведінки клієнтів через інтелігентний аналіз даних і прогнозування.

Штучний інтелект також вносить величезну цінність завдяки здатності аналізувати величезні обсяги даних і передбачати майбутні тенденції ринку. Благодаря цьому компанії можуть краще готуватися до майбутніх змін і адаптувати свої маркетингові та продажні стратегії. Штучний інтелект та машинне навчання можуть, наприклад, використовуватися для кращого розуміння поведінки клієнтів в інтернет-магазинах. Прикладами цього є:

 • Аналіз даних: Алгоритми штучного інтелекту можуть аналізувати дані, такі як історія покупок, поведінка на сайті та відгуки клієнтів, щоб зрозуміти їхні потреби та очікування. Ці дані можна використовувати для прогнозування.
 • Прогнозування поведінки: Алгоритми штучного інтелекту можуть прогнозувати поведінку клієнтів, таку як ймовірність повторного покупу або відмова від послуги. Це процес використання історичних даних та поточних тенденцій для прогнозування майбутньої поведінки клієнтів, ринкових тенденцій, результатів продажів або потенційних бізнес-загроз.

Штучний інтелект та машинне навчання як інструмент персоналізації пропозицій та досвіду клієнтів.

Штучний інтелект має неймовірну здатність персоналізувати пропозиції та аналізувати досвіди покупок клієнтів. Завдяки аналізу даних покупок, пошуків, інтересів, уподобань та онлайн-поведінки, штучний інтелект здатний:

 • Рекомендувати продукти для покупки: Алгоритми штучного інтелекту можуть пропонувати та рекомендувати клієнтам продукти, які найкраще відповідають їхнім індивідуальним потребам та інтересам на основі попередніх покупок, пошуків та інтересів.
 • Створювати цінову персоналізацію: Ціни на продукти можуть бути адаптовані в реальному часі на основі чинників, таких як місце знаходження клієнта, конкуренція та попит.
 • Адаптувати контент: Маркетинговий та інформаційний контент може бути адаптований до індивідуальних потреб кожного клієнта.

Машинне навчання в автоматизації процесів обслуговування клієнтів.

Одним із ключових аспектів штучного інтелекту в електронній комерції є його використання в обслуговуванні клієнтів. Штучний інтелект та машинне навчання можуть використовуватися для автоматизації багатьох процесів в інтернет-магазинах, таких як:

 • Обслуговування клієнтів: Створення інтелігентних чат-ботів і віртуальних асистентів, які можуть швидко та точно відповідати на питання клієнтів, вирішувати їхні проблеми та поліпшувати їхні враження від покупок.
 • Управління запасами: Алгоритми штучного інтелекту можуть прогнозувати попит і гарантувати, що інтернет-магазин завжди матиме доступні продукти без зайвих запасів.
 • Доставка: Дрони та автономні транспортні засоби можуть використовуватися для доставки продуктів клієнтам швидко та безпроблемно.

Оптимізація продажних процесів.

Штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML) дозволяють оптимізувати логістичні процеси, допомагаючи ефективно управляти запасами та мінімізувати витрати на надмір або недостачу товарів. Це особливо важливо в складних періодах продажу, таких як свята або післясвятковий період. Ці системи дозволяють прогнозувати та передбачати тенденції покупок, персоналізувати пропозиції та описи, адаптовані до індивідуальних вподобань клієнтів.

AI і ML також можуть бути використані для багатьох інших завдань, таких як оптимізація в обслуговуванні клієнтів, про що вже було згадано. В маркетингу AI може використовуватися для генерації маркетингових матеріалів, таких як реклама, електронні листи та соціальні медіа-пости. У продажах AI може використовуватися для генерації лідів, кваліфікації їх та відстеження прогресу у продажах.

Безпека та чесність угод.

AI відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки трансакцій в електронній комерції. Ці системи можуть виявляти та запобігати шахрайству, захищаючи при цьому як компанії, так і споживачів від недобросовісних практик тих, хто шукає швидких засобів збагачення за рахунок обману інших людей.

AI і ML вводять революцію в електронну комерцію

Як ми бачимо, штучний інтелект (AI) та машинне навчання (ML) революціонізують електронну комерцію, вносячи новий рівень взаємодії між компаніями та клієнтами. Це не лише інструменти для збільшення продажів, але й ключові компоненти у побудові довгострокових та задовільних відносин з клієнтами. У цифровій епоці, де очікування клієнтів вищі, ніж будь-коли, AI стає невід’ємною частиною, яка дозволяє компаніям не лише крокувати в ногу, але й встановлювати нові стандарти в світі електронної комерції.

Згідно з доповіддю компанії Forrester Research, вартість ринку AI в електронній комерції зросте з 2,9 млрд доларів США у 2022 році до 26,9 млрд доларів США у 2028 році. Ця доповідь вказує на те, що AI буде використовуватися в електронній комерції для таких застосувань, як:

 • Автоматизація процесів: 41% компаній планують збільшити використання AI для автоматизації процесів в електронній комерції протягом найближчих трьох років.
 • Персоналізація пропозицій та досвіду клієнтів: 39% компаній планують збільшити використання AI для персоналізації пропозицій та досвіду клієнтів в електронній комерції протягом найближчих трьох років.
 • Розуміння поведінки клієнтів: 37% компаній планують збільшити використання штучного інтелекту для розуміння поведінки клієнтів у електронній комерції протягом наступних трьох років.

Розширена реальність (AR) та віртуальна реальність (VR)

Розвиток технологій. Відкривається нова форма онлайн покупок
Розвиток технологій. Відкривається нова форма онлайн покупок

Наша подорож через захоплюючий світ електронної комерції веде нас до наступного проривного аспекту – застосування розширеної реальності (AR) та віртуальної реальності (VR). Ці інноваційні технології починають відігравати ключову роль у перетворенні досвіду покупок, відкриваючи нові горизонти як для споживачів, так і для підприємців.

Розширена реальність (AR) – це технологія, що дозволяє відображати віртуальні об’єкти у реальному світі. AR має потенціал до значного персоналізування та поліпшення досвіду покупок.

Віртуальна реальність (VR) – це технологія, що дозволяє користувачам зануритися у віртуальний світ. VR має потенціал до значного поліпшення досвіду покупок, пропонуючи клієнтам нові способи взаємодії з продуктами та послугами.

AR як міст між цифровим та реальним світом

AR дозволяє клієнтам взаємодіяти з продуктами у їх власному середовищі. Завдяки використанню смартфонів чи планшетів, споживачі можуть, наприклад, побачити, як меблі будуть виглядати у їх вітальні чи як одяг буде презентуватися на їхній фігурі. Цей інструмент не лише робить досвід покупок привабливішим, але й значно допомагає у прийнятті рішень про покупки.

VR та іммерсивний досвід покупок, або віртуальні екскурсії по магазинах.

Що таке іммерсивний досвід? Іммерсивний досвід – це такий, який дозволяє користувачеві відчути себе, наче він у іншому світі або реальності. Він може бути створений за допомогою різних технологій, таких як віртуальна реальність (VR), розширена реальність (AR) або технологія 360 градусів.

VR переносить концепцію онлайн-покупок на зовсім новий рівень, пропонуючи клієнтам можливість занурення у віртуальні магазини. Користувачі можуть досліджувати торгові простори, які є відтворенням реальних магазинів або зовсім новими, вигаданими просторами. VR забезпечує глибокий, іммерсивний досвід, який перевищує межі традиційної електронної комерції.

Персоналізація та Інтерактивність

AR та VR дозволяють створювати більш персоналізовані та інтерактивні досвіди для клієнтів. Завдяки ним компанії можуть пропонувати персоналізовані рекомендації та візуалізації продуктів, що збільшує залучення клієнтів та потенційно призводить до вищих коефіцієнтів конверсії.

Зміна парадигми онлайн-покупок, можливість тестування продуктів перед покупкою.

Інтеграція AR та VR у електронну комерцію – це більше, ніж просто нова функціональність, це зміна всієї парадигми онлайн-покупок. Ці технології дозволяють клієнтам досвідчувати покупки таким чином, який дотепер був неможливим, поєднуючи зручність онлайн-покупок з багатими досвідами, які до цього були доменом стаціонарних покупок.

Виклики та можливості у розвитку технологій.

Незважаючи на величезний потенціал, AR та VR також несуть із собою виклики, такі як потреба у постійному розвитку технологій, забезпеченні сумісності з різними пристроями та створенні привабливого та корисного контенту. Компанії також повинні переконатися, що їхні платформи VR безпечні, аби захистити дані клієнтів. Однак для підприємств, які візьмуть на себе цей виклик, можливості майже необмежені.

Підсумок статті: 3 ключові тренди у розвитку технологій в електронній комерції у 2023 році.

У нашому захоплюючому огляді «Розвиток технологій електронної комерції. 3 ключові тренди у 2023 році» ми відкрили, як динамічно змінюється світ цифрової торгівлі під впливом прогресуючих технологічних інновацій. Зростання мобільних покупок, використання штучного інтелекту та застосування розширеної реальності (AR) і віртуальної реальності (VR) – це не тільки тимчасові явища – це потужні рушійні сили, які перевизначають спосіб, у який ми робимо покупки та взаємодіємо з марками онлайн.

 • Мобільні покупки стають стандартом: У 2023 році ми відчули вражаюче зростання значення мобільних покупок, що підтверджує їх ключову роль у майбутньому електронної комерції. Вони стають центральною точкою продажних стратегій для компаній, які хочуть дістатися до своїх клієнтів найбільш прямим і зручним способом.
 • Штучний інтелект і машинне навчання: Ці технології трансформували електронну комерцію, дозволяючи більш персоналізовані та ефективні досвіди покупок. Від автоматизації обслуговування клієнтів до оптимізації логістичних і продажних процесів - AI і машинне навчання стають невід'ємними у розумному управлінні електронною комерцією.
 • Розширена і віртуальна реальність як нова ера онлайн-покупок: AR і VR відкривають двері до не досліджених дотепер можливостей взаємодії з продуктами. Вони переносять онлайн-покупки на новий рівень, пропонуючи клієнтам багаті та іммерсивні досвіди, які затирають межу між цифровою та фізичною реальністю.

У світлі цих змін, 2023 рік став свідком того, як технологія електронної комерції еволюціонує, адаптуючись до змінних потреб і очікувань споживачів. Компанії, які використовують ці тренди, не тільки зможуть задовольнити ці потреби, але й встановлять нові стандарти в галузі, залучаючи і утримуючи лояльність клієнтів.

Завершення нашої подорожі по останніх трендах в електронній комерції підтверджує, що інновація ніколи не спить. Це динамічний світ, який постійно розвивається, і ми, як споживачі та підприємці, маємо неймовірну можливість бути його частиною. Дякуємо за це спільне відкриття майбутнього електронної комерції та запрошуємо до подальшого спостереження, як технологія продовжуватиме формувати наш досвід покупок.

Ви також можете ознайомитися зі статтею: Тренди в електронній комерції. 3 ключові зміни поведінки споживачів у 2023 році


Приєднуйтесь до спільноти ECAT eCommerce та розпочніть свій бізнес.

Spis treści

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Inne wpisy
100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами

100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами.

Ненависть в бізнесі може бути викликом, але також і можливістю для розвитку. Стаття ECAT eCommerce показує, як компанії можуть використовувати негативні відгуки для вдосконалення своїх послуг. Дізнайтеся, як гнучкість, адаптація та кризове управління допомагають перетворювати ненависть на конструктивний зворотний зв’язок і як ECAT справляється з динамічними змінами в галузі.

Czytaj więcej »
11 січня стартує Manager 3.0 бета-версія

11 січня стартує Manager 3.0 у бета-версії

Уже у четвер, 11 січня, ми відкриваємо ворота до бета-версії Manager 3.0. Це великий крок для всіх нас. Manager 3.0 прокладає шлях до Aderlo Marketplace, Aderlo Metaverse та багатьох інших брендів, які будуть частиною нашої платформи. Ми особливо захоплені інтеграцією з Magento, справжньою рушійною силою для електронної комерції! Завдяки цьому наші користувачі зможуть будувати багатомільйонні бізнеси.

Czytaj więcej »
20 грудня 2024_ ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

20 грудня 2023: ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

ECAT eCommerce S.R.O. увійшла на чеський ринок, відкриваючи нові горизонти для своєї діяльності в сфері електронної комерції. З успіхами на польському ринку, компанія тепер прагне завоювати чеський ринок, пропонуючи інноваційні рішення та високу якість обслуговування. Ось нова глава в історії ECAT, повна можливостей та динамічного розвитку

Czytaj więcej »
3 види знижок. Коли та як застосовувати різні форми знижок

3 види знижок: Коли та як застосовувати різні форми знижок.

Види знижок: Коли і як використовувати різні форми знижок” – Ми представляємо комплексний посібник у світі знижок, ключовий інструмент у маркетингу. Дізнайтеся, як різні типи знижок – відсоткові, сумові та на весь покупок – можуть вплинути на ваші рішення про покупку та стратегію продажу. Розуміння та правильне використання цих інструментів є необхідним для кожного підприємця. Запрошуємо вас до читання та відкриття, як ефективно збільшити продажі та будувати тривалі відносини з клієнтами, обираючи правильний тип знижки згідно з вашими бізнес-цілями та очікуваннями клієнтів

Czytaj więcej »
Polityka prywatności

§1.[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności strony internetowej

ec-at.com, która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony

danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do sklepu przez

Użytkownika.

2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

§2.[DEFINICJE]

1. Administrator – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, Company number 13065900, 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN,

2. Serwis – sklep internetowy pod adresem ec-at.com oraz wszelkie

jej podstrony,

3. Strony – Administrator i Użytkownik,

4. Użytkownik – osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu i podaje w jego ramach swoje dane

osobowe.

§3.[OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH]

1. Administrator jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o

ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Administrator przetwarza dane w zakresie, czasie i celach każdorazowo wskazanych w

treściach udostępnionych pod formularzami służącymi do zbierania danych osobowych od

Użytkownika.

3. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie zaufanym podwykonawcom Administratora, tj.

dostawcom usług informatycznych, firmie księgowej, administracji.

§4.[UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA]

1. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownik powinien uaktualnić je wysyłając

stosowną wiadomość do Administratora.

2. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,

prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych osobowych.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie

danych uniemożliwia korzystanie z Serwisu.

5. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie

danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez

przepisy prawa.

§5.[TECHNICZNA OCHRONA DANYCH]

1. Administrator wykorzystuje wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić

bezpieczeństwo danym osobowym Użytkownika i chronić je przed przypadkowym lub celowym

zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub

dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu

zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi

polskiego prawa.

2. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane

osobowe Użytkownika.

3. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio

zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko

upoważnione osoby.

4. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z

poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez

przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

§6.[POLITYKA COOKIES]

1. Dla wygody Użytkowników Serwis używa plików cookies m.in. w celu dostosowania serwisu do

potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe

wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

2. W ramach Serwisu stosowane są dwa typy plików cookies: “sesyjne” (session cookies) oraz

“stałe” (persistent cookies). Cookies “sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane

są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony

internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). “Stałe” pliki cookies

przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach

plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

3. W Serwisie wykorzystujemy następujące rodzaje plików Cookies:

a. “niezbędne” – umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np.

wykorzystywane przy obsłudze autoryzacji użytkowników,

b. “zabezpieczające” – służą do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do

wykrywania nadużyć w zakresie korzystania z usług Serwisu,

c. “wydajnościowe” – umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu,

d. “funkcjonalne” – umożliwiają zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i

personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z

którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu Serwisu itp.

§7.[LOGI]

1. Zgodnie z praktyką większości serwisów www przechowujemy zapytania HTTP kierowane do

naszego serwera (logi serwera). W związku z powyższym przechowujemy:

a. adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu;

b. czas nadejścia zapytania,

c. czas wysłania odpowiedzi,

d. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

e. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

f. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

g. informacje o przeglądarce użytkownika.

2. Dane gromadzone w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów

administrowania Serwisem.

3. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do

administrowania Serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami

upoważnionymi do administrowania Serwisem. Na podstawie plików logów mogą być

generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w

postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające

serwis.

§8.[KONTAKT]

1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania

informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje jego dane osobowe.

2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych

osobowych w całości lub w określonej części.

3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail:

sklep@ec-at.com.

Regulamin świadczenia usług

§1[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa zasady i warunki korzystania z serwisu ec-at.com.

2. Właścicielem serwisu jest ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.

3. Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.

4. Pojęcia użyte w regulaminie oznaczają:
a. Platforma – prowadzona przez Usługodawcę w języku polskim platforma online pod adresem https://ec-at.com
b. Usługodawca – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.
c. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem https://ec-at.com oraz wszelkie jej podstrony,
d. Użytkownik – osoba fizyczna (posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych), prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z Platformy. Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorca.
e. Konsument – w myśl ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny – Użytkownik, który jako osoba fizyczna dokonuje za pośrednictwem Platformy czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
f. Regulamin – niniejszy dokument wraz z Polityką Prywatności, która stanowi integralną część Regulaminu. Wszystkie dokumenty dostępne są na Stronie internetowej.

5. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą drogą elektroniczną na adres e-mail: help@ec-at.com.

§2[USŁUGI ŚWIADCZONE POPRZEZ PLATFORMĘ]

1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników usługi elektroniczne za pośrednictwem Platformy.

2. Usługodawca nie pobiera opłat za świadczenie Usług na rzecz Użytkowników.

§3[OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY]

1. Aby móc korzystać z Usług dostępnych poprzez Stronę internetową lub za pomocą urządzeń mobilnych, Użytkownik musi spełnić następujące wymagania techniczne:
a. posiadać komputer, laptop, telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu,
b. posiadać dostęp do poczty elektronicznej,
c. korzystać z przeglądarki internetowej (zaleca się korzystanie z najnowszej wersji),
d. włączyć w przeglądarce możliwość zapisu plików cookies,
e. posiadać włączoną obsługę JavaScript.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie Platformy do działania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy oraz osób trzecich.

4. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do:
a. używania udostępnionych funkcjonalności i zasobów Platformy zgodnie z celem Platformy,
b. przestrzegania zasad prawa polskiego,
c. poszanowania praw i dóbr osobistych innych Użytkowników,
d. niedziałania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy i osób trzecich.

§4[ODPOWIEDZIALNOŚĆ. DOSTĘP I KORZYSTANIE Z PLATFORMY]

1. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich działań mających na celu zapewnienie prawidłowego, bezpiecznego, ciągłego i wolnego od błędów dostępu do Platformy.

2. Usługodawca ma prawo do dokonywania zmian w Usłudze i Platformie, w związku z prowadzonymi pracami nad ulepszaniem i modernizacją Platformy. W szczególności Usługodawca ma prawo do zmiany funkcjonalności Platformy.

§5[REKLAMACJE ZWIĄZANE Z TECHNICZNYM FUNKCJONOWANIEM PLATFORMY]

1. Każdy Użytkownik jest uprawniony do zgłoszenia reklamacji z tytułu wszelkich nieprawidłowości działania Platformy w przeciągu 14 dni od wystąpienia nieprawidłowości. Reklamacja powinna zostać złożona drogą wiadomości e-mail wysłanej na adres: help@ec-at.com. Opis zaistniałej nieprawidłowości powinien umożliwiać Usługodawcy identyfikację problemu i jego naprawę.

2. Usługodawca rozpatrzy reklamację w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji.

3. W przypadku wystąpienia poważnego błędu technicznego, Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia dostępu do serwisu Platformy.

4. Wszystkie ewentualne błędy w funkcjonowaniu Platformy, uwagi i informacje o działaniu Platformy i Strony internetowej, a także naruszenia Regulaminu prosimy zgłaszać Usługodawcy drogą elektroniczną.

§6[PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNE]

1. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, układ i kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne informacje dostępne w Platformie i na Stronie internetowej stanowią przedmiot praw wyłącznych Usługodawcy. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej.

2. Pobieranie lub wykorzystywanie w jakimkolwiek zakresie dostępnych w ramach Platformy materiałów wymaga każdorazowo pisemnej zgody Usługodawcy i nie może naruszać postanowień niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązującego prawa, jak również nie może naruszać interesów Usługodawcy.

3. Zabronione jest modyfikowanie i kopiowanie elementów Strony internetowej oraz Platformy.

4. Tworzenie stron internetowych i aplikacji podobnych lub identycznych z Platformą, które wprowadzają odbiorców w błąd i mogą sprawiać wrażenie, że pochodzą lub mają związek z Usługodawcą, stanowi delikt na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

§7[POSTANOWIENIA KOŃCOWE]

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2. Do wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu i zawartej przez Użytkownika i Usługodawcę umowy stosuje się prawo polskie oraz właściwe są sądy jurysdykcji polskiej. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów zaistniałych pomiędzy Usługodawcą a Użytkownikiem niebędącym konsumentem jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy. Sądem właściwym dla sporów, których stroną jest Konsument, jest miejsce zamieszkania Konsumenta.

3. Regulamin obowiązuje od dnia 17-11-2022 roku.

Polityka cookies
1. Cookies w sklepie internetowym, dane eksploatacyjne i analityka
 
1.1. Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie osoby odwiedzającej stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzysta odwiedzający nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. plików Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko
 
1.2. Administrator może przetwarzać dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony Sklepu Internetowego w następujących celach:
 
1.2.1. identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;
 
1.2.2. zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;
 
1.2.3. zapamiętywania danych z wypełnianych Formularzy Zamówienia, ankiet lub danych logowania do Sklepu Internetowego;
 
1.2.4. dostosowywania zawartości strony Sklepu Internetowego do indywidualnych preferencji Usługobiorcy (np. dotyczących kolorów, rozmiaru czcionki, układu strony) oraz optymalizacji korzystania ze stron Sklepu Internetowego;
 
1.2.5. prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego;
 
1.2.6. remarketingu, to jest badania cech zachowania odwiedzających Sklep Internetowy poprzez anonimową analizę ich działań (np. powtarzające się wizyty na określonych stronach, słowa kluczowe itp.) w celu stworzenia ich profilu i dostarczenia im reklam dopasowanych do ich przewidywanych zainteresowań, także wtedy kiedy odwiedzają oni inne strony internetowe w sieci reklamowej firmy Google Inc. oraz Facebook Ireland Ltd.;
 
1.3. Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Każdy ma możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że można np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia z uwagi na niezapamiętywanie Produktów w koszyku podczas kolejnych kroków składania Zamówienia).
 
1.4. Ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. W braku wyrażenia takiej zgody należy odpowiednio zmienić ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies.
 
1.5. Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej.
 
1.6. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany (są to tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu Sklepie Internetowym. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła i medium pozyskania odwiedzjących Sklep Internetowy oraz sposób ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne (wiek, płeć) i zainteresowania.
 
1.1. Możliwe jest zablokowanie w łatwy sposób przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl
 
1.8. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam oraz dowiadywać się, jakie działania podejmują odwiedzający sklep internetowy, a także wyświetlać tym osobom dopasowane reklamy. Szczegółowe informacje o działaniu Piksela Facebooka możesz znaleźć pod następującym adresem internetowym: https://www.facebook.com/business/help/1.241.61.120153?helpref=page_content =
 
1.9. Zarządzanie działaniem Piksela Facebooka jest możliwe poprzez ustawienia reklam w swoim koncie na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen