Як розвивати відносини з клієнтами в електронній комерції_ Новий підхід у 2024 році

Як розвивати відносини з клієнтами в електронній комерції: Новий підхід у 2024 році. #3

W останніх статтях, таких як: “Які виклики та стратегії у сфері електронної комерції варто врахувати у 2024 році. #1” та “Як електронні платежі та розвиток Commerce Media у 2024 році вплинуть на електронну комерцію. #2” ми обговорювали ряд важливих аспектів і викликів, які чекають на компанії електронної комерції у 2024 році. Нагадаємо, ми зосередились на питанні, пов’язаному з кризою в ланцюгу поставок і які наслідки це має для галузі (1).

Ми згадали, що екологічні тренди набирають сили і значення у майбутньому світі, формуючи стратегію Green Shopping (2). Ми також займалися обговоренням еволюції в електронних платежах, як важливого елементу завершення транзакції покупки (3), а також діями в Commerce Media (4), як новинкою, що набирає сили і відіграватиме значущу роль у розвитку всієї електронної комерції у всьому світі.

Сьогодні ми зосередимося на двох надзвичайно важливих елементах, ігнорування яких компанією електронної комерції може виключити її з ринку. Сьогодні та в наступні роки велику роль відіграватиме служба підтримки клієнтів, яка у поєднанні з багатьма зручностями відіграватиме ключову роль у розвитку кожного бізнесу, аби розвивати правильні відносини з клієнтами в електронній комерції. Ми також дізнаємося, що таке ретенція та як вона сприяє утриманню лояльного клієнта в компанії. Це нові стандарти у службі підтримки клієнтів у електронній комерції.

Стандарти обслуговування клієнтів як ключ до вірності в електронній комерції.

Значення якості обслуговування клієнтів

Сфера обслуговування клієнтів є одним із найважливіших елементів кожної компанії, незалежно від галузі. У випадку електронної комерції, обслуговування клієнтів є особливо важливим, оскільки клієнти не мають можливості безпосереднього контакту з продуктом або послугою перед покупкою. Тому так важливо забезпечити їм дружню та корисну підтримку, яка допоможе їм ухвалити рішення про покупку і в разі потреби вирішити можливі проблеми.

Якість обслуговування клієнтів не тільки впливає на задоволення та лояльність клієнтів, але й на загальний імідж та успіх компанії. Незадоволений клієнт шукатиме інший магазин, де здійснюватиме замовлення. Великі компанії, як, наприклад, в Польщі Allegro, Amazon або зростаючі у силі Temu, змушують до змін у сфері обслуговування клієнтів. Ці зміни можна помітити в тому, що клієнти в даний час очікують:

 1. Швидкої і найкраще миттєвої доставки, найкраще в той же день, або наступного,
 2. Вони очікують бездоганної і безпомилкової і ефективної комунікації з боку служби підтримки клієнтів.
 3. Також змінюється форма управління відгуками та виникаючих суперечок під час реалізації замовлених продуктів клієнтом.
 4. Вони очікують простого процесу повернення, коли покупка є невдалою, а також повернення товару безкоштовно.

Гіганти ринку таким чином керують ринком, формують тренди, визначають нові напрямки змін у секторі електронної комерції. Вони поступово та ефективно формують нові звички клієнтів, таким чином куруючи їхні переваги та поведінку. Інші компанії, бажаючи залишатися на ринку, повинні якнайшвидше пристосуватися до цих змін.

Тренди в обслуговуванні клієнтів у 2024 році.

Передбачається, що у 2024 році в обслуговуванні клієнтів будуть помітні наступні зміни:

 • Персоналізовані досвіди клієнтів. Клієнти очікують, що обслуговування клієнтів буде адаптоване до їхніх індивідуальних потреб та переваг. Компанії будуть використовувати технології, такі як штучний інтелект та машинне навчання, стратегію прогнозування, щоб краще розуміти своїх клієнтів та пропонувати їм більш персоналізовані досвіди. Я б це назвав так: це пропонування клієнту продуктів, які його цікавлять. Це має свої переваги.
 • Omnichannel. Тобто багатоканальний доступ до клієнта. Клієнти хочуть мати можливість зв'язатися з обслуговуванням клієнтів у будь-який момент і місці, за допомогою будь-якого каналу. Компанії будуть впроваджувати рішення omnichannel, щоб забезпечити клієнтам послідовні досвіди на всіх каналах.
 • Автоматизація. Компанії будуть використовувати автоматизацію для обслуговування повторюваних завдань, таких як відповіді на запитання клієнтів або вирішення проблем. Автоматизація може допомогти компаніям підвищити ефективність обслуговування клієнтів та зменшити витрати, тоді працівники зможуть зосередитися на більш складних проблемах, які до цього часу ще не були виявлені та вимагають більшого залучення.
 • Емоційний інтелект. Клієнти очікують, що обслуговування клієнтів буде емпатичним і зрозуміє їхні потреби. Працівники обслуговування клієнтів повинні бути навчені в галузі емоційного інтелекту, щоб краще справлятися зі складними ситуаціями та будувати позитивні відносини з клієнтами. Йдеться про те, щоб клієнт міг бути краще зрозумілий і обслугований у вирішенні його проблеми.

Приклади змін, впроваджуваних компаніями в обслуговуванні клієнтів.

Маркетинг у сфері електронної комерції в епоху цифровізації трансформується, використовує цифрові інструменти та зібрані дані для створення більш цільових та особистих кампаній. Ефективний маркетинг у електронній комерції вже не обмежується лише збільшенням продажів, але й включає побудову бренду, залучення спільноти та створення тривалих відносин з клієнтами. Для цього потрібні відповідні інструменти. Ось деякі з них, які можна буде спостерігати як вони розвиваються все краще у 2024 році:

Обслуговування клієнтів через чат: Компанії все частіше пропонують обслуговування клієнтів через чат. Це зручне рішення для клієнтів, які хочуть отримати допомогу швидко і без необхідності очікування на телефонний дзвінок. Важливим у цьому питанні є швидка реакція оператора обслуговування клієнтів. Довге очікування на відповідь для клієнта в даний час дуже дратівливе.

Чатботи для обслуговування клієнтів: Компанії все частіше використовують чатботів для обслуговування клієнтів. Чатботи можуть використовуватися для відповідей на запитання клієнтів, вирішення проблем або навіть здійснення продажів. Варто пам’ятати, що розмова відбувається з автоматом, який має навчені питання на найчастіші проблеми з боку клієнта.

Прогнозування у пізнанні клієнта: Компанії впроваджують рішення для аналізу даних, аби краще зрозуміти потреби своїх клієнтів. Ці дані можуть бути використані для персоналізації пропозиції та комунікації з клієнтами.

Самостійне вирішення проблем клієнтами: Компанії все частіше пропонують клієнтам можливість самостійно вирішувати проблеми. Наприклад, компанії можуть надавати клієнтам бази знань або інструменти для самообслуговування.

Значення якості обслуговування клієнтів.

Колись хтось створив закон, що один задоволений клієнт може розповісти і зацікавити покупкою в місці, де він сам купив, трьом людям, а незадоволений клієнт розповість про це одночасно 11 людям. Незалежно від того, чи це правда, чи ні, кожен з нас знає і сам це використовує щодня, що частіше ділимося з друзями тим, чим не задоволені, ніж тим, чим задоволені. Так чи інакше, ми ділимося своїми враженнями з друзями, частина з них на основі нашої історії приймає рішення про покупки.

Важливо, щоб обслуговування клієнтів у компанії постійно розвивалося і щоб його професіоналізм також постійно вдосконалювався. Виняткове і досконале обслуговування клієнтів може стати вирішальним фактором, який безпосередньо впливає на будівництво більшої лояльності клієнтів. У добу легкого доступу до конкуренції, компанії, які пропонують швидке, корисне та персоналізоване обслуговування, отримують перевагу на ринку. Рекомендації та відгуки клієнтів, у сьогоднішні часи, легко доступні в Інтернеті, вони можуть значно вплинути на рішення про покупку потенційних клієнтів.

Позитивний досвід клієнтів з обслуговуванням має безпосередній вплив на репутацію цієї компанії. Тому важливо, щоб люди, які працюють у відділі обслуговування клієнтів, постійно підвищували свою кваліфікацію та професіоналізм і були ввічливими, емпатичними та ефективними у своїх діях.

Утримання клієнтів – ключ до зростання.

Відносини з клієнтами. Утримання клієнтів – ключ до зростання
Відносини з клієнтами. Утримання клієнтів – ключ до зростання

Що таке утримання клієнтів? Утримання клієнтів є фундаментальним аспектом в електронній комерції та відіграє ключову роль у довгостроковому успіху кожного інтернет-бізнесу. Утримання стосується здатності компанії утримувати клієнтів протягом тривалого часу та спонукати їх до повторних покупок. У контексті електронної комерції, ефективне утримання клієнтів перекладається на збільшення лояльності, частоти покупок та середньої вартості замовлення. Це також сприяє довгостроковому зростанню та стабільності компанії.

Значення утримання в електронній комерції

Збільшення прибутковості. Компанії, які зосереджуються на утриманні, часто відчувають вищу прибутковість, оскільки витрати на утримання клієнта нижчі порівняно з кілька разів вищими витратами на залучення нового. Наявність відповідних інструментів у компанії та навички ведення діалогу людьми у відділі обслуговування клієнтів значно можуть підвищити прибутковість. У сучасних умовах, з інтенсивною конкуренцією та високими витратами на рекламу, фокусування на утриманні є більш вигідним. Утримання клієнтів має безпосередній вплив на збільшення їх довгострокової цінності.

Будування лояльності клієнтів. Утримання клієнтів є тісно пов’язаним з будуванням лояльності. Клієнти, які регулярно повертаються, часто розвивають сильніші зв’язки з брендом, що може призвести до рекомендації компанії іншим та створення позитивних відгуків, які, в свою чергу, заохочують інших клієнтів до покупок у даному інтернет-магазині. Лояльні клієнти частіше роблять повторні покупки та, як правило, витрачають більше у довгостроковій перспективі, а також охочіше рекомендують, особливо, коли компанія впроваджує привабливу програму лояльності.

Стратегії будування тривалих відносин з клієнтом для збільшення утримання в електронній комерції.

Кожна компанія, яка хоче систематично завойовувати ринок або утримуватися на ньому, потребує розвитку. Кваліфіковане обслуговування клієнтів тут має ключове значення. Нині людина не може справитися без допомоги технологій та визначення стратегії дій. Усе має бути добре впорядковане, аби розпочаті процеси, які випливають з контакту з клієнтом з метою задоволення його вимог та потреб, мали сенс і свою логіку, а найважливіше – щоб пам’ятати про розпочатий процес і завершити його можливо якнайшвидше. Ось деякі стратегії, які полегшують комунікацію з клієнтом.

 • Сперсоналізоване спілкування: Комунікація з клієнтами має бути сперсоналізованою та відповідати їхнім індивідуальним потребам. Використання даних клієнта для адаптації повідомлень, пропозицій та рекомендацій продуктів збільшує залученість та задоволення.
 • Персоналізація досвіду покупок. Адаптація пропозиції до індивідуальних потреб та переваг клієнтів може значно збільшити шанси на їх повернення. Використання даних про поведінку покупців для персоналізації комунікації та пропозицій є ключовим.
 • Програми лояльності: Програми лояльності, які пропонують нагороди за повторні покупки, є ефективним способом будування відносин та заохочення до наступних транзакцій. Це один із способів будування довгострокових відносин.
 • Висока та досконала якість обслуговування клієнтів: Висока якість обслуговування клієнтів, включаючи швидку, ефективну та успішну відповідь на запитання та вирішення проблем, є ключовою для підтримки задоволення клієнтів. Крім того, важливо застосовувати прості процеси повернень та рекламацій, оскільки це може значно сприяти більшому задоволенню лояльного клієнта.
 • Регулярні аналізи та зворотній зв'язок: Регулярне проведення аналізів поведінки клієнтів та збір їхніх відгуків може допомогти в адаптації пропозицій та послуг до їхніх очікувань.
 • Регулярне спілкування. Підтримання регулярного спілкування з клієнтами через електронну пошту, соціальні мережі та інші канали може допомогти утримувати бренд у свідомості клієнта.
 • Використання технологій: Інструменти, засновані на штучному інтелекті та аналізі даних, можуть допомогти у виявленні моделей покупок та переваг клієнтів, що дозволяє краще розуміти їхні потреби та очікування.

Підсумок: Як розвивати відносини з клієнтами в електронній комерції: Новий підхід у 2024 році.

Якість обслуговування клієнтів у електронній комерції у 2024 році не лише питання ефективної комунікації, але й адаптації до змінних очікувань клієнтів та використання сучасних технологій. Сперсоналізовані досвіди, omnichannel, автоматизація, емоційний інтелект, а також технології, такі як штучний інтелект і машинне навчання, є ключовими елементами, які дозволяють компаніям будувати глибші та більш цінні відносини з клієнтами. З розвитком цифровізації, утримання клієнтів та будування лояльності стають не тільки показниками успіху, але й фундаментом довгострокової рентабельності в динамічно змінюваному світі електронної комерції.


Приєднуйтесь до спільноти ECAT eCommerce та розпочніть свій бізнес.

Spis treści

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Inne wpisy
100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами

100% стійкість до ненависть в бізнесі як урок управління кризами.

Ненависть в бізнесі може бути викликом, але також і можливістю для розвитку. Стаття ECAT eCommerce показує, як компанії можуть використовувати негативні відгуки для вдосконалення своїх послуг. Дізнайтеся, як гнучкість, адаптація та кризове управління допомагають перетворювати ненависть на конструктивний зворотний зв’язок і як ECAT справляється з динамічними змінами в галузі.

Czytaj więcej »
11 січня стартує Manager 3.0 бета-версія

11 січня стартує Manager 3.0 у бета-версії

Уже у четвер, 11 січня, ми відкриваємо ворота до бета-версії Manager 3.0. Це великий крок для всіх нас. Manager 3.0 прокладає шлях до Aderlo Marketplace, Aderlo Metaverse та багатьох інших брендів, які будуть частиною нашої платформи. Ми особливо захоплені інтеграцією з Magento, справжньою рушійною силою для електронної комерції! Завдяки цьому наші користувачі зможуть будувати багатомільйонні бізнеси.

Czytaj więcej »
20 грудня 2024_ ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

20 грудня 2023: ECAT eCommerce S.R.O. розпочинає діяльність в Чехії

ECAT eCommerce S.R.O. увійшла на чеський ринок, відкриваючи нові горизонти для своєї діяльності в сфері електронної комерції. З успіхами на польському ринку, компанія тепер прагне завоювати чеський ринок, пропонуючи інноваційні рішення та високу якість обслуговування. Ось нова глава в історії ECAT, повна можливостей та динамічного розвитку

Czytaj więcej »
3 види знижок. Коли та як застосовувати різні форми знижок

3 види знижок: Коли та як застосовувати різні форми знижок.

Види знижок: Коли і як використовувати різні форми знижок” – Ми представляємо комплексний посібник у світі знижок, ключовий інструмент у маркетингу. Дізнайтеся, як різні типи знижок – відсоткові, сумові та на весь покупок – можуть вплинути на ваші рішення про покупку та стратегію продажу. Розуміння та правильне використання цих інструментів є необхідним для кожного підприємця. Запрошуємо вас до читання та відкриття, як ефективно збільшити продажі та будувати тривалі відносини з клієнтами, обираючи правильний тип знижки згідно з вашими бізнес-цілями та очікуваннями клієнтів

Czytaj więcej »
Polityka prywatności

§1.[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności strony internetowej

ec-at.com, która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony

danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do sklepu przez

Użytkownika.

2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

§2.[DEFINICJE]

1. Administrator – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, Company number 13065900, 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN,

2. Serwis – sklep internetowy pod adresem ec-at.com oraz wszelkie

jej podstrony,

3. Strony – Administrator i Użytkownik,

4. Użytkownik – osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu i podaje w jego ramach swoje dane

osobowe.

§3.[OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH]

1. Administrator jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o

ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Administrator przetwarza dane w zakresie, czasie i celach każdorazowo wskazanych w

treściach udostępnionych pod formularzami służącymi do zbierania danych osobowych od

Użytkownika.

3. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie zaufanym podwykonawcom Administratora, tj.

dostawcom usług informatycznych, firmie księgowej, administracji.

§4.[UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA]

1. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownik powinien uaktualnić je wysyłając

stosowną wiadomość do Administratora.

2. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,

prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych osobowych.

3. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie

danych uniemożliwia korzystanie z Serwisu.

5. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie

danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez

przepisy prawa.

§5.[TECHNICZNA OCHRONA DANYCH]

1. Administrator wykorzystuje wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić

bezpieczeństwo danym osobowym Użytkownika i chronić je przed przypadkowym lub celowym

zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub

dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu

zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi

polskiego prawa.

2. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane

osobowe Użytkownika.

3. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio

zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko

upoważnione osoby.

4. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z

poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez

przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

§6.[POLITYKA COOKIES]

1. Dla wygody Użytkowników Serwis używa plików cookies m.in. w celu dostosowania serwisu do

potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe

wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

2. W ramach Serwisu stosowane są dwa typy plików cookies: “sesyjne” (session cookies) oraz

“stałe” (persistent cookies). Cookies “sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane

są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony

internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). “Stałe” pliki cookies

przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach

plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

3. W Serwisie wykorzystujemy następujące rodzaje plików Cookies:

a. “niezbędne” – umożliwiają korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np.

wykorzystywane przy obsłudze autoryzacji użytkowników,

b. “zabezpieczające” – służą do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do

wykrywania nadużyć w zakresie korzystania z usług Serwisu,

c. “wydajnościowe” – umożliwiają zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu,

d. “funkcjonalne” – umożliwiają zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i

personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z

którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu Serwisu itp.

§7.[LOGI]

1. Zgodnie z praktyką większości serwisów www przechowujemy zapytania HTTP kierowane do

naszego serwera (logi serwera). W związku z powyższym przechowujemy:

a. adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu;

b. czas nadejścia zapytania,

c. czas wysłania odpowiedzi,

d. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

e. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

f. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

g. informacje o przeglądarce użytkownika.

2. Dane gromadzone w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów

administrowania Serwisem.

3. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do

administrowania Serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami

upoważnionymi do administrowania Serwisem. Na podstawie plików logów mogą być

generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w

postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające

serwis.

§8.[KONTAKT]

1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania

informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje jego dane osobowe.

2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych

osobowych w całości lub w określonej części.

3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail:

sklep@ec-at.com.

Regulamin świadczenia usług

§1[POSTANOWIENIA OGÓLNE]

1. Niniejszy dokument określa zasady i warunki korzystania z serwisu ec-at.com.

2. Właścicielem serwisu jest ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.

3. Korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.

4. Pojęcia użyte w regulaminie oznaczają:
a. Platforma – prowadzona przez Usługodawcę w języku polskim platforma online pod adresem https://ec-at.com
b. Usługodawca – ECAT ECOMMERCE GROUP HOLDING LTD, numer firmy 13065900 z siedzibą pod adresem 590 Kingston Road, London, United Kingdom, SW20 8DN.
c. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem https://ec-at.com oraz wszelkie jej podstrony,
d. Użytkownik – osoba fizyczna (posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych), prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z Platformy. Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorca.
e. Konsument – w myśl ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny – Użytkownik, który jako osoba fizyczna dokonuje za pośrednictwem Platformy czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
f. Regulamin – niniejszy dokument wraz z Polityką Prywatności, która stanowi integralną część Regulaminu. Wszystkie dokumenty dostępne są na Stronie internetowej.

5. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą drogą elektroniczną na adres e-mail: help@ec-at.com.

§2[USŁUGI ŚWIADCZONE POPRZEZ PLATFORMĘ]

1. Usługodawca świadczy na rzecz Użytkowników usługi elektroniczne za pośrednictwem Platformy.

2. Usługodawca nie pobiera opłat za świadczenie Usług na rzecz Użytkowników.

§3[OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z PLATFORMY]

1. Aby móc korzystać z Usług dostępnych poprzez Stronę internetową lub za pomocą urządzeń mobilnych, Użytkownik musi spełnić następujące wymagania techniczne:
a. posiadać komputer, laptop, telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu,
b. posiadać dostęp do poczty elektronicznej,
c. korzystać z przeglądarki internetowej (zaleca się korzystanie z najnowszej wersji),
d. włączyć w przeglądarce możliwość zapisu plików cookies,
e. posiadać włączoną obsługę JavaScript.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie Platformy do działania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy oraz osób trzecich.

4. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do:
a. używania udostępnionych funkcjonalności i zasobów Platformy zgodnie z celem Platformy,
b. przestrzegania zasad prawa polskiego,
c. poszanowania praw i dóbr osobistych innych Użytkowników,
d. niedziałania na szkodę innych Użytkowników, Usługodawcy i osób trzecich.

§4[ODPOWIEDZIALNOŚĆ. DOSTĘP I KORZYSTANIE Z PLATFORMY]

1. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich działań mających na celu zapewnienie prawidłowego, bezpiecznego, ciągłego i wolnego od błędów dostępu do Platformy.

2. Usługodawca ma prawo do dokonywania zmian w Usłudze i Platformie, w związku z prowadzonymi pracami nad ulepszaniem i modernizacją Platformy. W szczególności Usługodawca ma prawo do zmiany funkcjonalności Platformy.

§5[REKLAMACJE ZWIĄZANE Z TECHNICZNYM FUNKCJONOWANIEM PLATFORMY]

1. Każdy Użytkownik jest uprawniony do zgłoszenia reklamacji z tytułu wszelkich nieprawidłowości działania Platformy w przeciągu 14 dni od wystąpienia nieprawidłowości. Reklamacja powinna zostać złożona drogą wiadomości e-mail wysłanej na adres: help@ec-at.com. Opis zaistniałej nieprawidłowości powinien umożliwiać Usługodawcy identyfikację problemu i jego naprawę.

2. Usługodawca rozpatrzy reklamację w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamacji.

3. W przypadku wystąpienia poważnego błędu technicznego, Usługodawca zastrzega sobie możliwość ograniczenia dostępu do serwisu Platformy.

4. Wszystkie ewentualne błędy w funkcjonowaniu Platformy, uwagi i informacje o działaniu Platformy i Strony internetowej, a także naruszenia Regulaminu prosimy zgłaszać Usługodawcy drogą elektroniczną.

§6[PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNE]

1. Wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, układ i kompozycja tych elementów, znaki towarowe oraz inne informacje dostępne w Platformie i na Stronie internetowej stanowią przedmiot praw wyłącznych Usługodawcy. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej.

2. Pobieranie lub wykorzystywanie w jakimkolwiek zakresie dostępnych w ramach Platformy materiałów wymaga każdorazowo pisemnej zgody Usługodawcy i nie może naruszać postanowień niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązującego prawa, jak również nie może naruszać interesów Usługodawcy.

3. Zabronione jest modyfikowanie i kopiowanie elementów Strony internetowej oraz Platformy.

4. Tworzenie stron internetowych i aplikacji podobnych lub identycznych z Platformą, które wprowadzają odbiorców w błąd i mogą sprawiać wrażenie, że pochodzą lub mają związek z Usługodawcą, stanowi delikt na gruncie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

§7[POSTANOWIENIA KOŃCOWE]

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2. Do wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu i zawartej przez Użytkownika i Usługodawcę umowy stosuje się prawo polskie oraz właściwe są sądy jurysdykcji polskiej. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów zaistniałych pomiędzy Usługodawcą a Użytkownikiem niebędącym konsumentem jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby Usługodawcy. Sądem właściwym dla sporów, których stroną jest Konsument, jest miejsce zamieszkania Konsumenta.

3. Regulamin obowiązuje od dnia 17-11-2022 roku.

Polityka cookies
1. Cookies w sklepie internetowym, dane eksploatacyjne i analityka
 
1.1. Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie osoby odwiedzającej stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzysta odwiedzający nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. plików Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko
 
1.2. Administrator może przetwarzać dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony Sklepu Internetowego w następujących celach:
 
1.2.1. identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;
 
1.2.2. zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;
 
1.2.3. zapamiętywania danych z wypełnianych Formularzy Zamówienia, ankiet lub danych logowania do Sklepu Internetowego;
 
1.2.4. dostosowywania zawartości strony Sklepu Internetowego do indywidualnych preferencji Usługobiorcy (np. dotyczących kolorów, rozmiaru czcionki, układu strony) oraz optymalizacji korzystania ze stron Sklepu Internetowego;
 
1.2.5. prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego;
 
1.2.6. remarketingu, to jest badania cech zachowania odwiedzających Sklep Internetowy poprzez anonimową analizę ich działań (np. powtarzające się wizyty na określonych stronach, słowa kluczowe itp.) w celu stworzenia ich profilu i dostarczenia im reklam dopasowanych do ich przewidywanych zainteresowań, także wtedy kiedy odwiedzają oni inne strony internetowe w sieci reklamowej firmy Google Inc. oraz Facebook Ireland Ltd.;
 
1.3. Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Każdy ma możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że można np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia z uwagi na niezapamiętywanie Produktów w koszyku podczas kolejnych kroków składania Zamówienia).
 
1.4. Ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. W braku wyrażenia takiej zgody należy odpowiednio zmienić ustawienia przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies.
 
1.5. Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej.
 
1.6. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany (są to tzw. dane eksploatacyjne, które uniemożliwiają identyfikację osoby) do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu Sklepie Internetowym. Dane te mają charakter zbiorczy i anonimowy, tj. nie zawierają cech identyfikujących (danych osobowych) osoby odwiedzające stronę Sklepu Internetowego. Administrator korzystając z powyższych usług w Sklepie Internetowym gromadzi takie dane jak źródła i medium pozyskania odwiedzjących Sklep Internetowy oraz sposób ich zachowania na stronie Sklepu Internetowego, informacje na temat urządzeń i przeglądarek z których odwiedzają stronę, IP oraz domenę, dane geograficzne oraz dane demograficzne (wiek, płeć) i zainteresowania.
 
1.1. Możliwe jest zablokowanie w łatwy sposób przez daną osobę udostępniania Google Analytics informacji o jej aktywności na stronie Sklepu Internetowego – w tym celu można zainstalować dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl
 
1.8. Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam oraz dowiadywać się, jakie działania podejmują odwiedzający sklep internetowy, a także wyświetlać tym osobom dopasowane reklamy. Szczegółowe informacje o działaniu Piksela Facebooka możesz znaleźć pod następującym adresem internetowym: https://www.facebook.com/business/help/1.241.61.120153?helpref=page_content =
 
1.9. Zarządzanie działaniem Piksela Facebooka jest możliwe poprzez ustawienia reklam w swoim koncie na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen