Deprecated: Funkcja _register_controls jest przestarzała od wersji 3.1.0! Zamiast jej proszę użyć Elementor\Controls_Stack::register_controls(). in /home/ecat/domains/ec-at.com/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 5379

Deprecated: Funkcja Elementor\Controls_Stack::_register_controls jest przestarzała od wersji 3.1.0! Zamiast jej proszę użyć Elementor\Controls_Stack::register_controls(). in /home/ecat/domains/ec-at.com/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 5379
Co sprzedawać w internecie w 2020 roku. Analiza rynku e-commerce.

TYLKO TERAZ DODATEK SPECJALNY: Analiza sprzedaży w czasach epidemii

MEGA PACZKA

Co sprzedawać
w internecie

Przeprowadziliśmy analizę rynku e-commerce, którą spakowaliśmy w 3 częściowy poradnik!

Dzięki nim wybierzesz niszową branżę, dowiesz się jak utrzymać wysoką sprzedaż przez cały rok oraz poznasz top 100 najlepiej sprzedających się produktów w 2020 roku!

A na koniec - wisienka na torcie, czyli analiza sprzedaży w czasie epidemii marzec 2019 vs marzec 2020.

W środku znajdziesz...

1
Stron twardych danych
1
Dochodowych nisz
1
Sezonowych hitów

Co mówią ludzie

Co mówią ludzie

PODPOWIADAMY

Co sprzedawać

CZĘŚĆ PIERWSZA

222 pomysły na dochodowy sklep internetowy

Chcesz otworzyć swój sklep internetowy, ale nie wiesz jakie produkty zagwarantują Ci wysokie zyski?

Prześledziliśmy ostatnie 3 lata w e-commerce pod względem wyników sprzedaży na Allegro, ilości wyszukiwań w Google oraz potencjału marketingowego.

To, co nas interesowało to przede wszystkim wzrost sprzedaży w danej branży. Miał być wyraźny na przestrzeni ostatnich 3 lat. Odrzucaliśmy wszelkie rynki, gdzie trendy sprzedażowe zaczęły hamować albo utrzymywały się na niezmiennym poziomie.

Dzięki temu udało nam się wybrać nisze, w których masz ogromne szanse na szybkie uzyskanie wysokich dochodów i generowanie ich przez najbliższe lata!

E-book zawiera:

Wszystkie z przedstawionych nisz zostały przez nas bardzo dokładnie sprawdzone. W poradniku znajdziesz wyniki analizy każdej z nich, przeprowadzonej w oparciu o takie wskaźniki jak:

RADZIMY

Kiedy sprzedawać

CZĘŚĆ DRUGA

Odkrywamy tajemnice sezonowych szczytów sprzedaży

Od tej pory Twój szczyt sprzedażowy będzie trwał przez cały rok!
Jak to możliwe?

Nie wystarczy wiedzieć co sprzedawać. Równie ważne jest wiedzieć kiedy. Nie wszystkie bowiem dochodowe produkty sprzedają się przez cały rok. Duża część z nich to typowe sezonowe hity.

Niestety, sezonowość oznacza drastyczne spadki, których nie lubi żaden sprzedawca. Jednak z drugiej strony, okresy wyższej sprzedaży potrafią generować gigantyczny ruch oraz duże nadwyżki finansowe.

Z tym poradnikiem dowiesz się jak sprawić, aby Twój szczyt sprzedaży trwał od wiosny do zimy a wyniki sprzedaży były na rekordowym poziomie. Podzielimy się autorskimi rozwiązaniami jak właściwie przygotować sklep i jak zamienić spadki w najgorętsze okresy

E-book zawiera:

W poradniku przedstawiliśmy ponad 40 sezonowych nisz, które przeanalizowaliśmy pod kątem okresu trwania szczytu sprzedaży i dotychczasowych wyników sprzedażowych.

POLECAMY

Sprzedażowe Must Have

100 ZWYCIĘSKICH PRODUKTÓW

CZĘŚĆ TRZECIA

Ten kto pierwszy postawi na właściwe produkty może osiągnąć niewiarygodne wyniki!

Daj sobie szanse na sukces i weź udział w przedsprzedaży naszego najnowszego poradnika. Zebraliśmy w nim 100 produktów, które są gwarancją wysokiego dochodu w e-commerce w 2020 roku. Bez żadnego lania wody, tylko konkretne przykłady poparte analizą największych rynków sprzedażowych. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z unikalnej oferty już teraz! 

RAPORT SPECJALNY

Game Changer

w branży e-commerce

Analiza jak epidemia wpłynęła na obecną sprzedaż w marcu 2020 względem roku poprzedniego

Dla kogo jest ta paczka?

Dołącz do ponad 373 osób, które zakupiły poradniki, otwórz sklep online, zacznij zarabiać i zapomnij o kryzysie!

Mega Paczka

+ raport specjalny:
Analiza sprzedaży marzec 2019 vs marzec 2020
299 brutto
  • 3 e-booki
  • Łącznie 240 stron
  • 222 dochodowe nisze
  • 400 sezonowych produktów
  • BONUS
    Analiza sprzedaży marzec 2020
PROMOCJA

Kontakt

Obserwuj Nas

Formularz

© All Rights Reserved 2020

Serwis nie zawiera rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów. Prezentowany dochód i opisywane na stronie metody zarobku nie są gwarantowane, ani typowe i są uzależnione od indywidualnych umiejętności, doświadczenia, ilości i etyki pracy, a także szczęścia i wielu innych, losowych czynników. ECAT, ani żadna inna osoba lub podmiot przedstawiony na niniejszej stronie nie bierze odpowiedzialności za podejmowane przez kogoś decyzje. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu oraz regulaminu dostępnego na stronie.