fbpx

Jakie wybrać oprogramowanie do dropshippingu?

Jakie wybrać oprogramowanie do dropshippingu? To bardzo ważne pytanie. Zyski, jakie możesz uzyskać dzięki sprzedaży w modelu dropshippingu nie zależą tylko do Ciebie, ale przede wszystkim od tego, jakie wybierzesz oprogramowanie.

Dropshipping to niewątpliwie jeden z najbardziej nowoczesnych modeli do prowadzenia biznesu. Pierwszym problemem, który pojawia się podczas zakładania sklepu internetowego jest to, gdzie nasz towar będzie magazynowany. Decydując się na założenie sklepu w modelu dropshippingu mamy problem z głowy. Wszelkie kwestie związane z magazynowanie towaru i wysyłką produktów pozostaje po stronie hurtowni. Proste? Proste. Kolejną kwestią jest to jaki wybrać system, które oprogramowanie będzie najlepiej skonfigurowane do sprzedaży. Obecnie na rynku istnieje wiele firm, które oferują zaprojektowanie i stworzenie sklepu internetowego, na potrzeby klienta. Drugą opcją jest zakup już gotowego w pełni skonfigurowanego sklepu. Nasuwa się pytanie, jaką opcję wybrać i jaki system, który będzie intuicyjny i pomoże nam wygenerować dobrą sprzedaż.

Zobacz dlaczego warto otworzyć sklep Dropshipping

System dropshipping a integracja z hurtowniami

Przy wyborze odpowiedniego oprogramowanie zwróć uwagę na dostęp do hurtowni. Im więcej zintegrowanych hurtowni z systemem, tym lepiej. Będziesz miał większy wybór produktów. W naszym systemie ecat cały czas powiększamy liczbę hurtowni. Na bieżąco informujemy, z której hurtowni nasi klienci mogą już skorzystać. Zobacz je na naszym oficjalnym Fanpage na Facebooku ecat – Automatyczny Sklep Internetowy.

Koszt integracji usługi dropshipping

Koszt wykonania integracji i opłaty abonamentowej za dropshipping jakie nalicza sobie każda hurtownia zaczyna się od 100 do 500 zł netto na miesiąc. Jeżeli przykładowo chciałbyś mieć integrację z trzema różnymi hurtowniami, to Twój stały koszt, jaki musiałabyś zapłacić za obsługę wynosiłby 1500 zł netto na miesiąc. Spokojnie, niech te liczby Cię nie przerażą, bo dzięki współpracy z nami nie ponosisz żadnych kosztów związanych z integracją z hurtowniami. Zintegrowaliśmy i opłaciliśmy dla ciebie aż 150 hurtowni!

Aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja oprogramowania to bardzo ważna sprawa. Warto zwrócić na to uwagę jak często dana platforma je wprowadza. Prowadząc sklep internetowy zajmujesz się tylko promocją produktów i swojej marki stosując różne działania marketingowe. Nie masz natomiast wpływu na ilość produktów, które znajdują się na Twoim sklepie. Ważne jest to, aby aktualizacje były przeprowadzone systematycznie i w nie dużych odstępach czasowych. Nie tylko ty korzystasz z produktów, jakie oferuje hurtownia, dlatego niejednokrotnie może się zdarzyć taka sytuacja, że na twoim sklepie produkt będzie widoczny jako dostępny, a hurtownia nie będzie miała go już na stanie. Częste aktualizacje eliminują ten problem i zawsze jesteś na bieżąco. Koniecznie sprawdź oprogramowanie dropshippingu, które zamierzasz wybrać!

Oprogramowanie ECAT

Wybierając system ECAT możesz zbudować sklep samodzielnie. Stworzyliśmy niesamowity mechanizm, dzięki któremu klikniesz jeden przycisk i zaimportujesz towary z setek hurtowni. System jest intuicyjny a konfiguracja bardzo prosta, dzięki której Twój sklep może być już gotowy w 15 minut! Jeżeli chcesz, żeby Twój start był w 100 procentach bezproblemowy możesz wybrać z katalogu gotowy sklep. Jest już skonfigurowany w danej niszy. Niezależnie od tego, czy sam go zbudujesz, czy też wybierzesz gotowy sklep, będziesz 100% właścicielem swojego imperium dropshippingu. Zachowujesz prawa do swojej marki i aż 70% wypracowanych zysków.

Co wyróżnia nas od konkurencji ?

 

Do 500% marży na produktach – sam decydujesz o tym ile zarobisz na swoich produktach w swoim sklepie.

Ponad 1.000.000 dostępnych produktów  – zintegrowaliśmy wiele hurtowni, oferujących produkty z każdej branży. Możesz otworzyć sklep z takich kategorii jak biżuteria i zegarki, dom i ogród, moda, erotyka, uroda, sport, czy nawet z akcesoriami dla dzieci. Dajemy ci multum możliwości.

0 zł opłat miesięcznych do 1000 produktów – u nas nie ma abonamentów. Nie musisz płacić miesięcznie za swój sklep. Jest to jednorazowa opłata, która zależy od tego, czy wybierzesz gotowy sklep, czy jednak może zdecydujesz się zbudować go samodzielnie.

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej!  – posiadanie sklepu internetowego bez zakładania własnej działalności jest realne i bezpieczne! Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).

działamy na zasadzie WIN-WIN – co to znaczy? Nie ograniczmy Cię do liczby posiadanych produktów ani miesięcznej sprzedaży, a nawet sklepów posiadanych w naszym systemie. Zależy nam na Twoich obrotach, ponieważ zarabiamy wtedy, kiedy Ty zarabiasz.

 

Dowiedz się więcej formie współpracy oraz o modelu dropshipping.

 

Zapisz się do newslettera

Więcej podobnych wpisów

E-commerce

Grywalizacja w branży e-commerce

  O co tutaj chodzi? W świecie, gdzie nieustannie jesteśmy bombardowani ciężko czymś zaimponować konsumentom.

1 komentarz na “Jakie wybrać oprogramowanie do dropshippingu?

  1. „Nie musisz zakładać działalności gospodarczej! – posiadanie sklepu internetowego bez zakładania własnej działalności jest realne i bezpieczne! Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).”

    Dropshipping bez działalności? Jakim cudem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Queenbet -

Grandbetting

-
Kolaybet
- Dumanbet