fbpx

Porównujemy tradycyjny sklep internetowy z naszą platformą sprzedażową ECAT

Każda osoba, poszukująca swojego idealnego sklepu internetowego, zadaje sobie pytanie: która z platform sprawdzi się najlepiej? Wychodząc naprzeciw, w tym artykule dokonamy porównania między tradycyjnym sklepem internetowym dostępnym na rynku, a platformą sprzedażową ECAT.

Przede wszystkim, aby wybrać optymalną opcję trzeba wiedzieć jak działa każdy z systemów, jakie daje nam możliwości i ułatwienia, dzięki którym nasze codzienne obowiązki staną się bardziej efektywne.

Rozpoczynając swój biznes z tradycyjnym sklepem internetowym: pierwszym działaniem jest założenie działalności gospodarczej. Nie mając dochodów narażamy się na dodatkowe zobowiązania i koszty, a można tego uniknąć, prawda? 

Nasza platforma sprzedażowa oferuje możliwość wypróbowania swojego pomysłu na biznes bez załatwiania wszystkich formalności związanych z rejestracją firmy, czyli tak zwaną: działalność nierejestrowaną. To z pewnością stanowi duże ułatwienie. 

Kolejnym etapem sprawnie działającego biznesu jest proces przeszukiwania i pozyskiwania bazy hurtowników, którzy pomogą nam w realizacji zamówień. Wiele osób na tym etapie traci dużo czasu zastanawiając się: jaką hurtownię wybrać i która z nich będzie najatrakcyjniejsza cenowo. 

Platforma ECAT wspiera swoich użytkowników od samego początku ułatwiając ten proces: dostarczając bezpłatny dostęp do bazy hurtowni,  w których występuje ponad 350 000 produktów. Dzięki temu nie musisz posiadać ogromnego wkładu finansowego na start. Płacisz jedynie za sprzedany towar, więc ryzyko jest minimalne.

Dzięki bezpośredniej wysyłce towaru z magazynu hurtowni do klienta sklepu zmniejszamy koszty. W tradycyjnym modelu wysyłkowym niestety już je generujemy. Dodatkowym plusem jest fakt, że dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz posiadać fizycznej lokalizacji firmy: możesz pracować z domu lub dowolnego miejsca na Ziemi, budując swobodnie swoją niezależność.

Rozpoczynając przygodę z prowadzeniem własnego sklepu internetowego istotną rolę odgrywa również kwestia: czy dana platforma daje nam opcję intuicyjnych rozwiązań. Nasza platforma zapewnia użytkownikom funkcjonalny panel administracyjny, dzięki któremu prowadzenie sklepu staje się przyjazne i bezpieczne. Jednocześnie świadczymy bogate możliwości personalizacji sklepu, a więc: rozmaite motywy (szablony) oraz wtyczki, które zapewniają łatwą integrację funkcji e-commerce.

W biznesowym modelu sprzedaży z ECAT stawiamy na wielozadaniowość i stałe wsparcie naszych partnerów, co stanowi istotę naszego działania!

Większość platform sprzedażowych koncentruje cały nakład sił na wsparcie prowadzące tylko do założenia sklepów (podpisanie umowy), my skupiamy się przede wszystkim na ich właścicielach.

Wiemy, że własny sklep internetowy to wielka szansa, ale także liczne wyzwania. Dlatego, chcąc sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników, wspomagamy wszelkie procesy sprzedażowe. Posiadamy kompleksową obsługę naszych partnerów. Począwszy od przeprowadzania wszelkich aktualizacji w Twoim sklepie po realizację zamówień i zwrotów oszczędzamy Twój cenny czas, który możesz poświęcić na działania przyciągające coraz to większą ilość klientów do Twojego sklepu. Stale pomagamy w optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem firmy.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom masz pewność, że otrzymasz oczekiwane wsparcie na każdym etapie działań, a Twój sklep osiągnie gwarantowany sukces!

 

Jesteś gotowy sprzedawać online? Zatem wybierz gotowy sklep internetowy z katalogu ECAT i działamy!

 

Działaj z ECAT!

Zapisz się do newslettera

Więcej podobnych wpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.