Prowadzisz sklep stacjonarny i chciałbyś zacząć sprzedawać swoje produkty również w Internecie, ale nie wiesz, od czego zacząć ? Albo dopiero chciałbyś rozpocząć przygodę w świecie e-commerce i chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to ten wpis jest dla Ciebie. 

Doskonale wiemy, że przyszłość zakupów należy do Internetu i Ty również możesz wejść do tego świata nieograniczonych możliwości. Rozwiejemy wszystkie Twoja wątpliwości! Sam się przekonasz, że koszty wcale nie są takie wysokie jak myślisz. Pokażemy Ci również, że jesteś w stanie poradzić sobie ze wszystkim całkowicie sam.

Rozpocznij własny biznes dropshipping w kilku krokach

Nasze rozwiązanie dropshipping jest odpowiednie dla wszystkich niezależnie czy już intensywnie działasz w sprzedaży, czy dopiero myślisz o tym, aby otworzyć swój sklep internetowy i tym samym stworzyć swój biznes. Niezależnie od tego, czy chcesz budować swój sklep samodzielnie, czy może chcesz skorzystać z naszej pomocy i myślisz nad wyborem gotowego sklepu to mamy dla Ciebie rozwiązania, które Ci pomogą!

Sklep dropshipping 1000 produktów jednym kliknięciem

U nas możesz zdecydować jak chcesz zacząć swoją przygodę w świecie e-commerce. System jest prosty i intuicyjny możesz całkowicie sam stworzyć sklep. Jedyne czego potrzebujesz to czas, chęć i kreatywność! Koszt takiego sklepu to tylko 397 zł brutto. Jest to jednorazowa opłata, w ramach której otrzymujesz:

– wdrożenie profesjonalnej platformy e-Commerce

– W pełni konfigurowalny szablon graficzny

– Import produktów jednym kliknięciem

– Ustawiasz swoje marże gdzie chcesz i w jakiej wysokości chcesz

– Łatwe zarządzanie, dzięki naszym zautomatyzowanym rozwiązaniom

– Dodatki, które zwiększą ruch i sprzedaż

– Dostęp do platformy szkoleniowej i warsztatów online

– Pełna automatyzacja w celu zwiększenia sprzedaży 24/7

 

Zobacz jak w 8 krokach możesz skonfigurować sklep

Gotowy do sprzedaży sklep dropshipping

Możesz również uzyskać gotowy do sprzedaży sklep dropshipping w pełni skonfigurowany. Jeżeli nie masz czasu, aby samodzielnie stworzyć swój sklep, wybierz gotowy przygotowany przez nas sklep. Uruchomiliśmy setki bardzo popularnych sklepów w różnych niszach. Każdy jest w pełni skonfigurowany. Możesz wybrać sklep spośród wielu kategorii, takich jak biżuteria i zegarki, dom i ogród, dziecko, elektronika, moda, sport i turystyka, erotyka, supermarket oraz uroda. Cena takiego sklepu już od 997 zł brutto. Również jest to opłata jednorazowa. Nie płacisz za nic więcej.

– Nasz zespół zbudował dla Ciebie sklep internetowy od A do Z

– Zarejestrowana domena i stworzona marka sklepu

– Wybrana nisza i zaimportowane produkty do sklepu

– Stworzony unikalny projekt wraz z całą oprawą graficzną

– Stworzone konta sklepu w mediach społecznościowych

– Dostęp do platformy szkoleniowej i warsztatów online

– Gotowy do działania w 30 minut po zakupie

– Otrzymujesz gotową firmę do osiągnięcia zysków

 

Zobacz gotowe sklepy w naszym katalogu

Co wyróżnia system ECAT od konkurencji ?

Do 500% marży na produktach – sam decydujesz o tym ile zarobisz na swoich produktach w swoim sklepie.

Ponad 1.000.000 dostępnych produktów  – zintegrowaliśmy wiele hurtowni, oferujących produkty z każdej branży. Możesz otworzyć sklep z takich kategorii jak biżuteria i zegarki, dom i ogród, moda, erotyka, uroda, sport, czy nawet z akcesoriami dla dzieci. Dajemy ci multum możliwości.

0 zł opłat miesięcznych do 1000 produktów – u nas nie ma abonamentów. Nie musisz płacić miesięcznie za swój sklep. Jest to jednorazowa opłata, która zależy od tego, czy wybierzesz gotowy sklep, czy jednak może zdecydujesz się zbudować go samodzielnie.

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej!  – posiadanie sklepu internetowego bez zakładania własnej działalności jest realne i bezpieczne! Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).

działamy na zasadzie WIN-WIN – co to znaczy? Nie ograniczmy Cię do liczby posiadanych produktów ani miesięcznej sprzedaży, a nawet sklepów posiadanych w naszym systemie. Zależy nam na Twoich obrotach, ponieważ zarabiamy wtedy, kiedy Ty zarabiasz.

Banża e-commerce stoi przed Tobą otworem.

Spełnij swoje marzenie i już dziś stań się posiadaczem własnego sklepu i buduj swoją markę. Sam widzisz, że koszty są niewielkie a dodatkowym plusem jest to, że nie ponosisz żadnego ryzyka. Klientów traktujemy jak partnerów biznesowy, dlatego możesz zobaczyć umowę współpracy przed zakupem sklepu. Jest to spis najważniejszych warunków, jakie będą obowiązywały pomiędzy nami, aby ułatwić nam jak najlepszą i owocną współpracę na zasadach win-win!