Chcę stworzyć swój sklep internetowy

To opcja, w której nie ponosisz żadnych kosztów związanych z uruchomieniem sklepu, jednak wszystkie prace musisz wykonać na własną rękę.

Nie jesteś w tym jednak całkiem sam. Dział wsparcia technicznego opracował dokładne instruktaże, które pozwolą Ci przebrnąć przez cały proces tworzenia nawet jeżeli wydaje Ci się, że nie jesteś specjalistą w tym zakresie.

Odtwórz wideo

Cały proces tworzenia sklepu w systemie ecat to 5 kroków:

Krok 1

Instalujesz WordPressa na swojej stronie internetowej

Krok 2

Zakładasz konto na stronie manager.ec-at.com

Krok 3

Instalujesz wtyczkę ECAT-WP

Krok 4

Pobierasz produkty

Krok 5

Konfigurujesz sklep i jego wygląd

FAQ

Nie, nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej, aby mieć swój e-sklep w Internecie. Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).

Oczywiście, że tak. Możesz z nami współpracować na podstawie umowy o współpracę i rozliczać się na zasadzie wystawienia faktury w wybranym przez Ciebie momencie na kwotę wypracowanego zysku.

To zależy od Ciebie, czy chcesz sam założyć swój sklep od podstaw bez opłat, czy chcesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania, jakim jest gotowy sklep internetowy (pakiety cenowe do wyboru od 997 zł brutto).

Prowizja jest liczona zawsze od wygenerowanego zysku i wynosi 30%. To oznacza, że jeżeli w danym miesiącu nie masz sprzedaży, to nie zapłacisz nam żadnej opłaty. Twoje wynagrodzenie wynosi aż 70% wypracowanych zysków w danym sklepie internetowym.

Jeżeli będziesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, to jedyny podatek jaki płacisz, to podatek dochodowy rozliczany co roku na podstawie PIT 36 i zał. ZG. Jeżeli natomiast jesteś firmą, to masz w obowiązku rozliczyć swoje faktury z uzyskanego dochodu w danym miesiącu lub kwartale, w zależności od tego, kiedy je wystawisz.

Nie masz absolutnie żadnego ryzyka finansowego rozpoczynając z nami współpracę. Twoim największym ryzykiem jest po prostu brak dochodu, czyli nic nie tracisz

Opinie