Załóż swój sklep internetowy BEZPŁATNIE

Milion produktów jednym kliknięciem.

To opcja, w której nie ponosisz żadnych kosztów związanych z uruchomieniem sklepu. Możesz samodzielnie krok po kroku założyć i skonfigurować swój sklep albo wybrać gotowy szablon, gdzie większość konfiguracji wykonamy za Ciebie.

Dział wsparcia technicznego opracował dokładne instruktaże, które pozwolą Ci przebrnąć przez cały proces tworzenia, nawet jeżeli wydaje Ci się, że nie jesteś specjalistą w tym zakresie.

Zarejestruj się na naszej platformie bez żadnych opłat.

Krok po kroku skonfiguruj swój sklep, począwszy od wykupienia domeny, zainstalowaniu naszej wtyczki na WordPress, konfiguracji szablonu, zatowarowania oraz ustawienia odpowiednich kategorii.

Jeśli chcesz zacząć działać szybciej albo obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konfiguracją, możesz założyć sklep na naszej domenie. W tej opcji większość prac wykonamy za Ciebie.

Wybierz opcję odpowiednią dla Ciebie

  • Sklep na domenie ecat
  • Mam własną domenę

Jeżeli nie posiadasz własnej domeny możesz założyć sklep z darmowym szablonem na naszej domenie. 

W tym celu przejdź do katalogu i wybierz jeden z trzech dostępnych szablonów. Następnie otrzymasz od nas dostęp do sklepu na WordPress. Twoim zadaniem będzie rejestracja w managerze oraz drobna konfiguracja wgranej przez nas wtyczki.

Szablon sklepu

W tym momencie z katalogu możesz wybrać jeden z trzech szablonów:

  • Fashion
  • Baby
  • MegaMix

Manager ecat

Z filmu dowiesz się, jak poprawnie zarejestrować się i założyć konto na stronie manager.ec-at.com oraz jak przypisać klucz we wgranej przez nas wtyczce.

Konfiguracja wtyczki ECAT – WP

Wtyczkę ECAT – WP wgraliśmy na Twoją stronę na WordPressie. Dzięki niej połączyliśmy ją z platformą ecat. Od tego momentu możesz wybierać i dodawać produkty na swój sklep z milionowej bazy produktów.

Zobacz wideo

Produkty i kategorie

Ustawiliśmy kategorie i wgraliśmy przykładowe produkty na Twój sklep. Jednak przed rozpoczęciem działań musisz je usunąć i dodać ponownie.

Wybierz hurtownię, która posiada asortyment z branży, w której chcesz działać. Listę zintegrowanych hurtowni z naszym systemem możesz zobaczyć na stronie z hurtowniami.

Zobacz wideo

Wygląd

Gotowy szablon sklepu możesz dowolnie edytować i dostosować go do branży, w której chcesz działać. 

Szablon zbudowany jest w oparciu o bezpłatną wtyczkę Elementora. Działa w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Bez znajomości programowania, stworzysz piękny i niepowtarzalny sklep internetowy. Możesz zmienić elementy graficzne, teksty, kolorystykę oraz wgrać swoje logo.

Po tym kroku możesz wprowadzić działania marketingowe i zająć się promocją sklepu.

Zobacz wideo

Jeżeli posiadasz własną  domenę oraz hosting możesz uruchomić swój sklep w 15 min. Wystarczy że zarejestrujesz się w managerze i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami poniżej.

Manager ecat

Z filmu dowiesz się, jak poprawnie zarejestrować się i założyć konto na stronie manager.ec-at.com oraz jak skonfigurować sklep WooCommerce.

Instalacja wtyczki ECAT – WP

Wtyczkę ECAT – WP pobierzesz w trakcie konfiguracji managera. Dzięki niej połączysz swoją stronę na WordPressie z platformą ecat. Od tego momentu możesz wybierać i dodawać produkty na swój sklep z milionowej bazy produktów.

Zobacz wideo

Produkty i kategorie

Wybierz hurtownię, która posiada asortyment z branży, w której chcesz działać. Listę zintegrowanych hurtowni z naszym systemem możesz zobaczyć na stronie z hurtowniami.

Następnie na swojej stronie na WordPressie stwórz kategorie i w managerze przypisz do nich odpowiednie produkty. 

Zobacz wideo

Wygląd

Ostatni krok to konfiguracja wyglądu sklepu. Możesz do tego wykorzystać bezpłatną wtyczkę Elementora. Działa w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Bez znajomości programowania, stworzysz piękny i niepowtarzalny sklep internetowy.

Przygotuj stronę główną, logo, banery i inne niezbędne elementy graficzne.

Po tym kroku możesz wprowadzić działania marketingowe i zająć się promocją sklepu.

Zobacz wideo

FAQ

Nie, nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej, aby mieć swój e-sklep w Internecie. Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).

Oczywiście, że tak. Możesz z nami współpracować na podstawie umowy o współpracę i rozliczać się na zasadzie wystawienia faktury w wybranym przez Ciebie momencie na kwotę wypracowanego zysku.

To zależy od Ciebie, czy chcesz sam założyć swój sklep od podstaw bez opłat, czy chcesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania, jakim jest gotowy sklep internetowy (pakiety cenowe do wyboru od 997 zł brutto).

Prowizja jest liczona zawsze od wygenerowanego zysku i wynosi 30%. To oznacza, że jeżeli w danym miesiącu nie masz sprzedaży, to nie zapłacisz nam żadnej opłaty. Twoje wynagrodzenie wynosi aż 70% wypracowanych zysków w danym sklepie internetowym.

Jeżeli będziesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, to jedyny podatek jaki płacisz, to podatek dochodowy rozliczany co roku na podstawie PIT 36 i zał. ZG. Jeżeli natomiast jesteś firmą, to masz w obowiązku rozliczyć swoje faktury z uzyskanego dochodu w danym miesiącu lub kwartale, w zależności od tego, kiedy je wystawisz.

Nie masz absolutnie żadnego ryzyka finansowego rozpoczynając z nami współpracę. Twoim największym ryzykiem jest po prostu brak dochodu, czyli nic nie tracisz

Zadowoleni klienci

5/5
Sebastian Jonda

Ze szczerego serca polecam system ecat. Pełen profesjonalizm i współpraca na najwyższym poziomie. Żadnych problemów jeśli chodzi o kontakt, ekspresowa pomoc i pełne zaangażowanie ze strony firmy. Ja dołączyłem i nie żałuję! Rewolucja w sprzedaży internetowej już ruszyła i bardzo się cieszę, że jestem w to zaangażowany!

5/5
Mateusz Smak

Od paru lat czekałem właśnie na taki system, w którym mógłbym spróbować swoich sił w e-handlu bez konieczności zakładania działalności. ecat daje taką możliwość, dodatkowo mają świetne podejście do klienta i we wszystkim pomagają, żeby Twój sklep stawał się coraz lepszy.

5/5
Krzysztof Milewski

Chciałem założyć swój własny sklep internetowy ale stwierdziłem, że nie poradzę sobie z RODO i innymi wymaganiami takimi jak polityka bezpieczeństwa i prywatności, zarządzanie systemem informatycznym oraz regulamin. Mając sklep w ecat nie muszę się o to martwić - te sprawy na nich spoczywają. Dodatkowo system jest prosty i intuicyjny a zarazem funkcjonalny. Polecam założenie sklepu na tym systemie 🙂

5/5
Eryk Dąbrowski

Pełna integralność E-Commerce sprawia że jest to projekt warty inwestycji. W połączeniu z ludźmi którzy go tworzą daje to wartość dzięki której można rozwijać własne sklepy na najwyższym poziomie. Minimalne koszty inwestycji, pełna pomoc i wsparcie, rozwój i gwarancja jakości to jest to, co mnie przyciągnęło do tego projektu.

Queenbet -

Grandbetting

-
Kolaybet
- Dumanbet