e-Commerce Automation

WYNIK: 11 500 zł dziennie

Taką kwotę przychodu średnio generuje każdy z 26 tysięcy sklepów internetowych w Polsce - CODZIENNIE. Obejrzyj to krótkie wideo, aby odebrać Swój Własny w Pełni Automatyczny Sklep Internetowy DROPSHIPPING
Kliknij tutaj, otwórz swój Sklep i odbierz Prezenty
Screen

Kupujesz sklep

1000 produktów jednym kliknięciem za 147 zł (brutto)

Wpisz swój adres e-mail, na który wyślemy dane logowania do Twojego sklepu

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Sklepu Internetowego oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich warunki.
Do końca promocji pozostało:

W tej cenie kupujesz produkty o łącznej wartości ponad 10 000 zł

 • Profesjonalny sklep internetowy na platformie Prestashop
 • Adres sklepu internetowego, czyli zarejestrowaną domenę
 • Integracja z systemem ECAT, z bazą ponad MILIONA produktów dostępnych jednym kliknięciem
 • Szeroki wybór produktów z ponad 150 hurtowni
 • Bogatą platformę edukacyjną z wiedzą KNOW-HOW
 • Dostęp do forum o tematyce e-Commerce
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do kursu „Czym Handlować w Internecie”
 • Dostęp do kursu „Jak Założyć Sklep Dropshipping”
 • Dostęp do kursu „Skuteczny Marketing Sklepu Internetowego”
 • Dołączasz do elitarnego grona osób działających w Dropshippingu w naszym kraju, a w krótce i za granicą

Dlaczego tak niska cena?

Ponieważ pierwszy raz na rynku e-Commerce
dajemy możliwość współpracy na zasadach WIN-WIN!
Zarabiamy dopiero wtedy, gdy Ty zarabiasz. Każdy zysk dzielony jest w proporcji 70/30 czyli Ty zarabiasz aż 70% zysku wypracowywanego przez Twoje sklepy, które działają w oparciu o nasz system ECAT.
Do Twoich zadań należą działania marketingowe, których celem jest sprowadzenie ruchu na sklep - resztę zostaw nam!
Opieka nad klientem
Opiekujemy się klientem w imieniu Twojego sklepu
Stany magazynowe
Dbamy o aktualne stany magazynowe
Oprogramowanie
Dostarczamy zawsze najnowsze oprogramowanie i aktualizacje
Grzegorz Ciupek
Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która chciałaby prawdopodobnie znacznie poprawić działanie swojego sklepu w Internecie lub założyć swój pierwszy sklep Internetowy. Na tej stronie udostępnię Ci rozwiązanie, które szybko i skutecznie zwiększy ilość klientów w Twoim sklepie, pozwoli pozyskiwać tysiące odwiedzin na godzinę i generować rekordowe wyniki sprzedażowe (nawet poza najlepszym okresem świątecznym). Warto przeczytać ten opis w całości, tym bardziej że otrzymasz te rozwiązania o wartości 2 991 zł zupełnie bezpłatnie.
Otóż widzisz, z dziesiątek, a nawet setek pytań w emailach, które odbieram po każdej publikacji wideo, takiego jak powyższe wynika, że to co stanowi największe wyzwania i problemy wśród przedsiębiorców takich jak Ty, to: (*sprawdź, który punkt najbardziej dotyczy Ciebie)
 • Zbyt drogie oprogramowanie do prowadzenia sklepu
 • Duże koszty integracji z hurtowniami
 • Brak wiedzy, w której niszy działać i jaka jest opłacalność
 • Ryzyko związane z zatowarowaniem i magazynowaniem produktów
 • Brak czasu na obsługę klientów
 • Brak wiedzy i narzędzi na to, aby poprawić skuteczność reklam i stron sprzedażowych (tzw. przepalanie budżetów i niskie konwersje)
 • Ilość zamówień dużo poniżej oczekiwań
 • Zbyt mała ilość wejść na Twoje strony (za mały ruch)
 • Konkurencja przejmująca klientów na Twoich oczach
 • I wiele, wiele więcej...

Czy wiesz, że każdego dnia 26 000 sklepów internetowych generuje ponad 20 miliardów zł, co daje średnio 11 500 zł na sklep?

Jak myślisz, ile w ciągu jednego dnia możesz zarobić na sprzedaży we własnym sklepie? Załóżmy, że marża towarów jakie sprzedajesz wynosi 30%, więc przy takim obrocie Twój dochód wyniósłby ponad
3 000 zł - na dobę

Tak, wiem...

to duże liczby, ale od razu powiem Ci, że początek nie jest taki łatwy i nie zarobisz takich pieniędzy w pierwszym tygodniu pracy przy własnym sklepie. Spośród 15 000 osób do jakich wysłaliśmy zapytanie ile chcieliby zarabiać we własnym sklepie - zdecydowana większość odpowiedziała, że wystarczyłoby 2 - 5 tys. zł, aby po uzyskaniu takiego dochodu mogli całkowicie poświęcić się budowie internetowego biznesu, prowadząc swój własny sklep bądź więcej sklepów, ale o tym usłyszysz na następnej stronie, jaką zobaczysz w kolejnym kroku.

Teraz przygotowałem dla Ciebie 3 niesamowite prezenty,

z których dowiesz się Czym handlować w internecie. Razem zrobimy analizę rynku za pomocą specjalistycznych narzędzi, poznasz jakie nisze są najbardziej opłacalne i w co najlepiej postawić, aby ograniczyć prawie do minimum ilość zwrotów i reklamacji, jakie prędzej czy później będą pojawiać się na Twoim sklepie.
Czym handlować w internecie
Szkolenie „Czym Handlować w Internecie” to koszt 997 zł, ale dla Ciebie dzisiaj jest całkowicie bezpłatne
Jak założyć Sklep Dropshipping
„Jak Założyć Sklep Dropshipping”
Czyli zaawansowane szkolenie tworzenia dochodowych sklepów internetowych. Pewnie wiesz, że ten model współpracy odciąża Cię niemal całkowicie z wysyłki towaru do klienta, która leży po stronie hurtowni, z którą współpracujesz. No właśnie i tutaj zaczynają się problemy. Czy wiesz, że większość hurtowni posiada niebezpieczne zapisy w swoich regulaminach, które wiążą się z dużymi kosztami integracji i utrzymania stanów magazynowych?
Pokażę Ci w tym szkoleniu, na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni, z którą chcesz współpracować. Dostaniesz listę gotowych wyselekcjonowanych hurtowni, z którymi będziesz mógł nawiązać współpracę. Pokażę Ci jak założyć sklep i porównam różne platformy, na których taki sklep możesz założyć. Pomimo wielu świetnych rozwiązań, które obecnie są na naszym rynku poznasz model współpracy, który całkowicie rozwiązuje większość problemów pojawiających się w tej branży i niemal od razu otwiera ci drogę do zarabiania pieniędzy wraz z milionową bazą towarową gotową do pobrania, co zrobisz - jednym kliknięciem.
Ale jak pewnie wiesz sklep internetowy jest niczym jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprowadzić na niego klientów - dlatego trzecie szkolenie, które otrzymasz w prezencie to
Skuteczny Marketing Sklepu Internetowego
„Skuteczny Marketing Sklepu Internetowego”
Dowiesz się z niego jak robić efektywne reklamy AdWords i Facebook Ads, dzięki którym ściągniesz ruch na swoją stronę, a co za tym idzie - znacząco zwiększysz sprzedaż w swoich sklepach.
Każde z tych szkoleń to koszt niespełna 1000 zł, a więc już dzisiaj otrzymujesz ode mnie 3 000 zł w szkoleniach i własny - profesjonalny sklep internetowy, za który nie musisz płacić
Pewnie wiesz, że postawienie sklepu internetowego to nie mały koszt. Różne agencje oferują już od 6 000 zł założenie sklepu, z którym zostajesz całkowicie sam. A teraz wyobraź sobie, że masz do dyspozycji sklep na profesjonalnej platformie PrestaShop, zainstalowany na serwerze z dostępem do ogromnej bazy towarów, które możesz pobrać jednym kliknięciem - dosłownie w kilka minut. Żadnych kosztów miesięcznych, a pokrywasz tylko jednorazową opłatę wdrożeniową w wysokości 147 zł, która zawiera już rejestrację domeny, czyli adresu, na którym Twój sklep zostanie zainstalowany.

Dlaczego warto założyć sklep w oparciu o platformę ECAT?

Oto co mam. Przygotowałem dla Ciebie propozycję współpracy, w ramach której będziemy mogli współpracować na zasadach WIN-WIN. Otwierając sklep internetowy w oparciu o platformę ECAT zwróciliśmy uwagę na kilka zasadniczych kwestii, z których będziesz zadowolony
 • Zero miesięcznych kosztów
 • Przejrzyste zasady
 • Podział zysków, czyli zarabiamy dopiero wtedy, gdy Ty zarabiasz w proporcjach 30 do 70
 • Otrzymujesz dostęp do potężnej bazy towarów
 • Korzystasz z ogromnej ilości wiedzy i wsparcia, jakie dajemy
 • Ty zajmujesz się marketingiem i promocją, aby generować ruch i sprzedaż
 • My zajmujemy się obsługą Twoich klientów w imieniu Twojego sklepu
Każdy z tych punktów ma na celu pomóc Tobie w 6 głównych obszarach
(*sprawdź, który najbardziej chciałbyś poprawić)
 • Stworzenie idealnego automatycznego sklepu Dropshipping
 • Bić z miesiąca na miesiąc coraz większe rekordy sprzedażowe w swoich sklepach
 • Jak najszybciej zmaksymalizować liczbę "właściwych" klientów pytających i kupujących Twoje produkty
 • Pozyskać tysiące, a nawet setki tysięcy (w zależności od branży) odwiedzających Twoje strony
 • Zwiększyć wartość Twojej marki i rozpoznawalność tak, aby klienci chętniej kupowali i mieli większe zaufanie, a Ty abyś stał się bardziej rozpoznawalny
 • Otworzyć Ci oczy na nowe rozwiązania, które sprawią, że będziesz pracował znacznie mniej, nie walczył jedynie ceną jak większość i generował znacznie więcej (zamówień, odwiedzin, baz emailowych, klientów)
Zanim skorzystasz jest jeszcze jedna ważna kwestia, niestety mam w tym miejscu złą wiadomość
Dla każdego z tych prezentów szkoleniowych przeznaczyłem ograniczoną ilość miejsc dla ścisłej liczby osób. Jak się domyślasz, mając tak zbudowaną wiarygodność i umiejętność w tej chwili, tę stroną czyta mnóstwo osób. Oznacza to, że możliwe, że w każdej chwili może już nie być wolnych miejsc na otrzymanie BONUSU, który zainteresował Cię najbardziej, a być może masz jeszcze szanse załapania się na wszystkie trzy.
Piszę o tym dlatego, że jeśli odłożysz zakup na później, wolnych miejsc może zabraknąć (być może już ich nie ma). Dlatego też jak widzisz, warto działać szybko tym bardziej, że niczym przecież nie ryzykujesz
Takie zainteresowanie jest związane być może z tym, że nie robię tego typu akcji zapisowych zbyt często, a temat samego Dropshippingu jest dosyć świeży.
To dlatego, że nie muszę i nie chcę tego robić. Wiem, że może to brzmieć dziwnie, ale jeśli mnie znasz wiesz, że moim głównym źródłem dochodów nie jest „zarabianie na mówieniu jak zarabiać”, jak to robi większość, ale w odróżnieniu od nich prowadzę kampanie na zlecenie, czyli stawiam przede wszystkim na praktykę.
Co jest również bardzo istotne, tę akcję promocyjną zakończę w najbliższy czwartek 30/05 o 22:00 (poniżej umieściłem zegar, abyś wiedział ile jeszcze zostało czasu) lub w momencie zajęcia 100% każdego z BONUSÓW.
Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi, tak aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z prezentów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Po prostu otwórz swój własny w Pełni Automatyczny Sklep Dropshipping.
Warto to zrobić teraz, tym bardziej, że postanowiłem nagrodzić i zarazem zmotywować do działania dając dla pierwszych 50 osób Bonusy o wartości 3 000 zł za darmo
Czym handlować w internecie
Prezent zostanie udostępniony:
14 czerwca o godz. 16:00
Tylko 10 miejsc
Jak Założyć Sklep Dropshipping
Prezent zostanie udostępniony:
28 czerwca o godz. 18:00
Tylko 25 miejsc
Skuteczny Marketing Sklepu Internetowego
Prezent zostanie udostępniony:
22 lipca o godz. 16:00
Tylko 13 miejsc
To jest moment Twojej decyzji
Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą
Dwie Drogi

Droga 1

Odpuścisz sobie teraz lub - co gorsza - odłożysz założenie własnego sklepu na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię... Prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2

Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami, a następnie wdrożysz metody, które spowodują, że Twój sklep zacznie przynosić Ci regularne wpływy.
Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę?
Znasz przecież odpowiedź.
Screen

Kupujesz sklep

1000 produktów jednym kliknięciem za 147 zł (brutto)

Wpisz swój adres e-mail, na który wyślemy dane logowania do Twojego sklepu

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Sklepu Internetowego oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich warunki.

W tej cenie kupujesz produkty o łącznej wartości ponad 10 000 zł

 • Profesjonalny sklep internetowy na platformie Prestashop
 • Adres sklepu internetowego, czyli zarejestrowaną domenę
 • Integracja z systemem ECAT, z bazą ponad MILIONA produktów dostępnych jednym kliknięciem
 • Szeroki wybór produktów z ponad 150 hurtowni
 • Bogatą platformę edukacyjną z wiedzą KNOW-HOW
 • Dostęp do forum o tematyce e-Commerce
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do kursu „Czym Handlować w Internecie”
 • Dostęp do kursu „Jak Założyć Sklep Dropshipping”
 • Dostęp do kursu „Skuteczny Marketing Sklepu Internetowego”
 • Dołączasz do elitarnego grona osób działających w Dropshippingu w naszym kraju, a w krótce i za granicą

Dlaczego tak niska cena?

Ponieważ pierwszy raz na rynku e-Commerce
dajemy możliwość współpracy na zasadach WIN-WIN!
Zarabiamy dopiero wtedy, gdy Ty zarabiasz. Każdy zysk dzielony jest w proporcji 70/30 czyli Ty zarabiasz aż 70% zysku wypracowywanego przez Twoje sklepy, które działają w oparciu o nasz system ECAT.
Do Twoich zadań należą działania marketingowe, których celem jest sprowadzenie ruchu na sklep - resztę zostaw nam!
Opieka nad klientem
Opiekujemy się klientem w imieniu Twojego sklepu
Stany magazynowe
Dbamy o aktualne stany magazynowe
Oprogramowanie
Dostarczamy zawsze najnowsze oprogramowanie i aktualizacje
Podejmij dla siebie najlepszą decyzję,
i kliknij poniższy przycisk, aby skorzystać z promocji
Screen

Kupujesz sklep

1000 produktów jednym kliknięciem za 147 zł (brutto)

Wpisz swój adres e-mail, na który wyślemy dane logowania do Twojego sklepu

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Sklepu Internetowego oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich warunki.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Polityka Cookies Akceptuję