W pełni automatyczny sklep internetowy

Wprowadź swój pomysł w życie za pomocą narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia sprzedaży w technologii
FULL DROPSHIPPING

Wygląd i produkty

 • Wygląd sklepu
 • Baza produktów
 • Integracja z hurtowniami
 • Automatyzacja

Piękny sklep wyglądający dokładnie tak jak Ty tego chcesz. Nie narzucamy w tej kwestii żadnych ograniczeń gdyż sklepy działają na WordPressie. To najpopularniejszy CMS na świecie, który pozwala swobodnie zmieniać układ stron oraz grafikę za pomocą darmowych motywów i wtyczek. 

Skorzystaj z naszej milionowej bazy produktów i wybierz asortyment, skrojony pod potrzeby Twojego sklepu. Dzięki integracji z 170 hurtowniami nasz system gwarantuje Ci dostęp do wszystkich branż. Wybierając wersję bezpłatną naszego systemu, masz prawo do pobrania 1000 dowolnych produktów. Możesz je swobodnie wymieniać tak często jak potrzebujesz jednak ograniczenie wynosi 1000 produktów.

Współpraca z hurtowniami stanowi kluczowy element naszego systemu. W sumie podpiętych do systemu jest 170 polskich hurtowników, którzy udostępniają swoje produktu użytkownikom ecat. Ta lista jest cały czas otwarta a nasz dział sprzedaży zajmuje się zapraszaniem kolejnych hurtowni do współpracy. Jeżeli hurtownia której asortymentem jesteś zainteresowany nie jest zintegrowana z systemem ecat to daj znam znać a my podejmiemy działania aby dołączyła do naszego programu partnerskiego.

Pobranie produktów do sklepu z konkretnej hurtowni to nie wszystko. Później należy kontrolować ich stany magazynowe oraz aktualizować ceny w przypadku zmian w hurtowni. Ty jednak nie musisz się tym martwić. System ecat całkowicie kontroluje w czasie rzeczywistym wszystkie zmiany wprowadzone po stronie hurtownika wprowadzając automatyczne aktualizacje w Twoim sklepie.

Automatyzacja zadań

 • Wysyłka
 • Zwroty i reklamacja
 • Szybkie płatności
 • Polityka prywatności i regulaminy

W przypadku produktów pobranych z naszej bazy cała wysyłka odbywa się bez Twojej ingerencji. Wszystko dzięki współpracy opartej na dropshippingu. To hurtownia zintegrowana z systemem ecat zajmuje się magazynowaniem, pakowaniem a następnie wysyłką sprzedanych przez Ciebie towarów.

Nie wszyscy myślą o tych aspektach zakładając swój pierwszy sklep internetowy ale prędzej czy później jedna z takich sytuacji może mieć miejsce. Nawiązując z nami współpracę jesteś na nie przygotowany i nie musisz się o nic martwić. Obsługa zwrotów i reklamacji leży po naszej stronie.

Wygodne dla klientów oraz właścicieli sklepów. Takie są właśnie szybkie przelewy. W swoim sklepie możesz zaoferować dokonywanie płatności w ramach takich serwisów jak: PayU.pl, TPay.com oraz PayPal.com.

Każdy sklep powinien spełniać wymogi dotyczące posiadania odpowiedniej dokumentacji, w tym regulaminu oraz polityki prywatności. Decydując się na uruchomienie sklepu w ecat gwarantujemy także wsparcie w tej kwestii. Otrzymasz od nas gotowy pakiet wymaganych dokumentów.

Warto wiedzieć że...

Działalność gospodarcza

Sprzedaż w ramach systemu ecat sprawia, że nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. W tym modelu współpracy to my bierzemy na siebie obowiązki formalne związane z prowadzeniem firmy. Ty możesz skupić się wyłącznie na sklepie i marketingu.

Integracja z Aderlo i Allegro

Chcesz maksymalnie poszerzyć grono odbiorców dla Twojego sklepu a naszym zadaniem jest wspieranie tych działań. Dlatego też w ramach systemu ecat możesz swoje produkty udostępniać także na platformy sprzedażowe takie jak Allegro czy Aderlo. Integracja z tymi platformami opiera się o wtyczki do WordPressa, które musisz zainstalować we własnym zakresie.

Na czym zarabia ecat?

Czytając kolejne zalety o naszym rozwiązaniu być możesz zastanawiałeś się co mamy z tego dla siebie. My także musimy zarabiać. Jak to funkcjonuje u nas? To klasyczna sytuacja win-win. Wygrywa każda ze stron. Towarujemy Twój sklep, organizujemy magazynowanie produktów oraz ich wysyłkę. Do tego pomagamy Ci zbudować (lub robimy to za Ciebie) internetową witrynę Twojego sklepu i obciążamy na każdym kroku jak to możliwe. W zamian oczekujemy udziału w Twoich zyskach. Ważne żebyś wiedział

Twój sklep jest... Twój

Niby oczywiste ale inne platformy sklepowe nie omawiają tej kwestii zbyt szeroko, gdyż tak naprawdę jedynym właścicielem sklepów są... platformy sklepowe. To kolejny obszar wyróżniający nas od konkurencji, na który nie każdy zwraca uwagę. W ecat od samego początku to Ty jesteś właścicielem swojego sklepu. Jeżeli w przyszłości chciałbyś zrezygnować z naszych rozwiązań to sklep nadal będzie Twoją własnością. Znikną tylko produkty, które pobrałeś z naszej bazy.

Technicznie rzecz biorąc...

 • Wsparcie techniczne
 • Czat na stronie
 • Odpowiednie serwery

Kiedy większość platform sklepowych koncentruje cały nakład sił na wsparcie prowadzące tylko do założenie sklepów (podpisanie umowy), my skupiamy się przede wszystkim na ich właścicielach. Wiemy, że własny sklep internetowy to wielka szansa ale także liczne wyzwania. W tej kwestii zawsze możesz liczyć na nasz support techniczny oraz zaangażowanych właścicieli innych sklepów, którzy tworzą grupę wsparcia na Facebooku.

Dostępny 24/7 konsultant, z którym klienci mogą się kontaktować poprzez chat to z pewnością duże ułatwienie oraz oznaka profesjonalizmu sklepu. Właśnie takie rozwiązanie będziesz mógł wykorzystać otwierając swój sklep w ramach ecat.

To Ty jesteś właścicielem sklepu w ecat więc to Ty także musisz podjąc decyzję z usług, którego hostingodawcy skorzystasz. Zalecamy współpracę z meghost.pl, który jest zoptymalizowany pod współpracę z WordPress. Jest to dokładnie to czego potrzebujesz aby uruchomić błyskawicznie sklep i zapewnić jego bezawaryjną funkcjonalność.

FAQ

Nie, nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej, aby mieć swój e-sklep w Internecie. Współpracując z nami, możesz osiągać nieograniczone dochody, które rozliczasz pod koniec roku na podstawie PIT-u 36 i załącznika ZG (dochody z zagranicy).

Oczywiście, że tak. Możesz z nami współpracować na podstawie umowy o współpracę i rozliczać się na zasadzie wystawienia faktury w wybranym przez Ciebie momencie na kwotę wypracowanego zysku.

To zależy od Ciebie, czy chcesz sam założyć swój sklep od podstaw bez opłat, czy chcesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania, jakim jest gotowy sklep internetowy (pakiety cenowe do wyboru od 997 zł brutto).

Prowizja jest liczona zawsze od wygenerowanego zysku i wynosi 30%. To oznacza, że jeżeli w danym miesiącu nie masz sprzedaży, to nie zapłacisz nam żadnej opłaty. Twoje wynagrodzenie wynosi aż 70% wypracowanych zysków w danym sklepie internetowym.

Jeżeli będziesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, to jedyny podatek jaki płacisz, to podatek dochodowy rozliczany co roku na podstawie PIT 36 i zał. ZG. Jeżeli natomiast jesteś firmą, to masz w obowiązku rozliczyć swoje faktury z uzyskanego dochodu w danym miesiącu lub kwartale, w zależności od tego, kiedy je wystawisz.

Nie masz absolutnie żadnego ryzyka finansowego rozpoczynając z nami współpracę. Twoim największym ryzykiem jest po prostu brak dochodu, czyli nic nie tracisz

Opinie