Loading...

Automatyczny Biznes Internetowy Full Dropshipping Dla Klientów Biznesowych

Tutaj jesteś przedsiębiorcą, a Biznes pracuje dla Ciebie Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online.

Twój BIZNES w jednym miejscu

W ecat zdajemy sobie sprawę z jakimi problemami mierzą się osoby, które chcą uruchomić swój pierwszy sklep internetowy. Wybór naszego rozwiązania to gwarancja wsparcia na każdym etapie Twoich działań.

Centrum zarządzania biznesem

Manager ecat pozwala na swobodne prowadzenie kilku sklepów bez konieczności logowania się na kilka kont. To Twoje osobiste centrum dowodzenia Twojego biznesu z pełnym wsparciem z naszej strony.

Brak ryzyka inwestycyjnego

Kontrolujemy w czasie rzeczywistym wszystkie zmiany wprowadzone po stronie hurtowni wprowadzając automatyczne aktualizacje w Twoim sklepie, dzięki czemu Twój sklep posiada zawsze aktualną i najlepszą ofertę.

Nieograniczone możliwości

Wiemy, że każdy biznes wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy. Współpracując z ecat zyskujesz partnera, który pomaga w budowie Twojego biznesu zapewniając wszystkiego elementy logistyczne i rozliczeniowe.

Gotowy model biznesowy

Współpracując z ECAT otrzymujesz gotowe rozwiązanie biznesowe, w którym jedynym Twoim zadaniem są działania marketingowe, a w przypadku wybrania pakietu z Agencją marketingową otrzymujesz kompletne rozwiązanie generujące zyski.

Wsparcie na każdym kroku

Wiemy jak ważne w biznesie jest solidne wsparcie. Dlatego nasz klient jest naszym partnerem biznesowym i wspólnie razem dbamy o to, aby dostarczyć Ci najlepszych rozwiązań do prowadzenia biznesu na partnerskich zasadach WIN WIN.

Wyobraź Sobie Biznes Na Autopilocie Czy nie po to każdy przedsiębiorca otwiera własną firmę?

Profesjonalny sklep

Sklep internetowy to Twoje aktywo, które dla Ciebie pracuje. Szybki, dostosowany do urządzeń mobilnych, zarządzany z jednego miejsca i w pełni skonfigurowany to tylko kilka zalet rozwiązania jakie otrzymasz.

Agencja marketingowa

Jeśli zdecydujesz się powierzyć marketing specjalistom otrzymujesz w pełni automatyczny biznes gdzie obsługą i kontaktami z klientami zajmuje się ECAT, a marketingiem profesjonalna agencja, która zadba o zwiększanie zysków w Twoim biznesie.

Gigantyczna baza produktowa

Ponad 150 hurtowni, w których masz dostęp do ponad 350 000 produktów. Dzięki temu w jednym miejscu otrzymasz największą bazę towarów bez żadnego ryzyka inwestycyjnego, ponieważ e ECAT wysyłką towaru zajmujemy się my, a Ty możesz mieć wreszcie spokojną głowę.

Centrum rozliczeniowe

Nigdy dotąd prowadzenie biznesu nie było tak proste. W jednym miejscu widzisz zamówienia z każdego sklepu, a jedynym Twoim zadaniem jest obserwowanie pojawiających się zysków ze sprzedaży w sklepach.

System realizacji zamówień

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że koszty zatrudnienia i logistyki w branży eCommerce przekraczają 50% Twoich zysków. W przypadku współpracy ECAT otrzymujesz pełne wsparcie logistyczne od obsługi zamówień po obsługę klientów w Twoim imieniu.

Obsługa zwrotów i reklamacji

Ponad 80% sklepów zamyka się w ciągu pierwszych trzech miesięcy, ponieważ właściciele nie przewidzieli konsekwencji i trudności z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Wprowadziliśmy bufor bezpieczeństwa, aby zwroty i obsługa zamówień była po naszej stronie.

Centrum Twojego Biznesu ONLINE Najbardziej zaawansowany system zarządzania sklepami internetowymi

Wyobraź sobie, że otwierasz biznes, w którym nie musisz zatrudniać pracowników, ponosić kosztów i obawiać się o to czy wszystko idzie tak jak należy. Od teraz zarządzasz biznesem z jednego miejsca – właściwie w jednym miejscu widzisz zyski ze wszystkich sklepów!

150 dostępnych hurtowni 340 000 produktów z różnych branż!

Od teraz możesz zacząć prowadzić biznes w dowolnej branży. Posiadamy najbogatszy asortyment, który udostępniamy w całości kilka minut po rozpoczęciu współpracy.

Idealne rozwiązanie Pakiety biznesowe na każdą kieszeń!

Sam wybierasz spośród naszych propozycji, które rozwiązanie jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie w zależności czy marketing chcesz robić sam czy zlecić profesjonalistom.

Automatyczny BIZNES Wybierając rozwiązanie ECAT wybierasz czas dla siebie!

W biznesie jest tak, że albo Ty masz biznes, albo Biznes ma Ciebie. Jak jest w Twoim przypadku?

Pewne zgodzisz się z nami, że idealny biznes to taki, w którym wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane i w 95% wszystko działa bez udziału własnego, a jedyną rolą właściciela jest kontrola i skalowanie tego biznesu.

W większości biznesów nie jest to takie proste. Przedsiębiorcy muszą zmierzyć się z wysokimi kosztami, małą rentownością, czynnikiem ludzkim a także w wielu przypadkach ogromnym stresem w trosce o powodzenie przedsiębiorstwa.

W ECAT stworzyliśmy system, który pozwala przedsiębiorcom cieszyć się życiem, mieć czas dla siebie i najbliższych, a to wszystko dzięki temu, że na pokładzie w swoim biznesie masz profesjonalistów za których nie musisz płacić.

Zasada WIN WIN jest dla nas priorytetem, czyli zarabiamy wtedy gdy Ty zarabiasz.

Idealne rozwiązanie dla:

  • Osób chcących zbudować stabilne źródło dochodów.
  • Przedsiębiorców szukających bezpiecznego biznesu
  • Przedsiębiorców szukających możliwości powiększania aktyw
  • Przedsiębiorców szukających skalowanego biznesu
Stabilność

Zapewniamy stabilność wzrostu Twojego biznesu na każdym kroku współpracy z nami.

Bezpieczeństwo

Brak ryzyka to największa wartość jaką możemy zapewnić dla Twojego biznesu.

Skalowalność

Zapewniamy łatwość skalowania poprzez otwieranie kolejnych sklepów w Polsce lub za granicą.

Jakość

Profesjonalna obsługa logistyczna w Twoich sklepach jest naszym priorytetem.

DOSTĘPNE SKLEPY PREMIUM

Ginto

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

Good Deco

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

Nasze małe zoo

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

Inmissi

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

Elmodo

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

BabyBobo

[ KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKLEP ]

Nowoczesny Biznes Online Otwórz swój biznes w najszybciej rozwijającej się branży na świecie!

Rejestrujesz konto w managerze

Wybierasz sklep z katalogu

Uruchamiasz marketing

Załóż swoje bezpłatne konto w Managerze Zarządzania Sklepami >>>

Prowadzę swoją firmę od 12 lat, ale gdy otworzyłam sklepy w ECAT zobaczyłam czym biznes powinien być. Zatrudniłam profesjonalistów. W końcu mam czas dla siebie i moich najbliższych. Dziękuję.

Aneta Bzibziak torebko-mania.pl

Od zawsze marzyłem o biznesie, w którym mogę liczyć na profesjonalistów i nie ponosić kosztów ich zatrudnienia. Brakowało na rynku takich jasnych i uczciwych zasad współpracy.

Tadeusz Stabrawa sklepzpasja.pl

We współpracy z ecat spodobało mi się profesjonalne podejście. Jakość obsługi jest na bardzo wysokim poziomie co odczułem już w pierwszych dniach współpracy.

Piotr Peszek kulinarnetravel.com

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie Od początkowego do gotowego modelu biznesowego z marketingiem

SKLEP PREMIUM
z katalogu Idealny na start biznesu
4 997
ILOŚĆ SKLEPÓW1 sklep premium
LOGO I OPRAWA GRAF.
FULL DROPSHIPPING
ILOŚĆ PRODUKTÓW2 000
WGRANY ASORTYMENT
AGENCJA MARKETINGOWA
MULTISTORE
GRAFIKI SOCIAL MEDIA
INTEGRACJA ALLEGRO
GRUPA PREMIUM
AKADEMIA ECAT
SERWER 1 ROK
MAŁY BIZNES Sklep + marketing
18 450
ILOŚĆ SKLEPÓW1 sklep premium
LOGO I OPRAWA GRAF.
FULL DROPSHIPPING
ILOŚĆ PRODUKTÓW2 000
WGRANY ASORTYMENT
AGENCJA MARKETINGOWA3 miesiące
MULTISTORE
GRAFIKI SOCIAL MEDIA
INTEGRACJA ALLEGRO
GRUPA PREMIUM
AKADEMIA ECAT
SERWER 1 ROK
DUŻY BIZNES 3 sklepy w cenie dwóch
49 200
ILOŚĆ SKLEPÓW3 sklepy premium
LOGO I OPRAWA GRAF.
FULL DROPSHIPPING
ILOŚĆ PRODUKTÓW2 000 (każdy sklep)
WGRANY ASORTYMENT
AGENCJA MARKETINGOWA3 miesiące (każdy sklep)
MULTISTORE3 miesiące
GRAFIKI SOCIAL MEDIA
INTEGRACJA ALLEGRO
GRUPA PREMIUM
AKADEMIA ECAT
SERWER 1 ROK

FAQ - Najczęściej zadawane pytania Czyli pierwsze kroki po zamówieniu wybranego pakietu

Kiedy otrzymam dostęp do pakietu?

W zależności od wybranego pakiety dostęp do niego otrzymasz w dwóch etapach. Jeśli wybrałeś gotowy sklep to otrzymasz go do 24 godzin. Jeśli jest to sklep na zamówienie to w pierwszej kolejności skontaktuje się dedykowany opiekun, aby ustalić szczegóły przygotowania sklepu wedle wytycznych. Z reguły proces tworzenia sklepu do czas maksymalnie do 14 dni roboczych.

Dostęp do Managera ECAT i całej bazy produktowej otrzymasz od razu. Jeśli wybrałeś pakiet z agencją to wówczas po zdaniu sklepu skontaktuje się z Tobą opiekun z dedykowanej dla danego sklepu Agencji marketingowej.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury z pełnym 23% VAT, który możesz odpisać u siebie w firmie. Po dokonaniu płatności napisz na [email protected] lub po zalogowaniu w Managerze ECAT skontaktuj się z działem księgowości.

Co oznacza "Agencja marketingowa" przy wybranym pakiecie?

Jeśli nie chcesz we własnym zakresie promować swojego sklepu, nie znasz się na reklamach i chciałbyś powierzyć tę pracę profesjonalistom to wybraliśmy spośród 30 agencji te, które z każdej wydanej złotówki potrafią zrobić conajmniej dwie – promując sklepy działające w Dropshippingu.

Powierzając swój sklep agencji możesz być spokojny o wyniki swojego sklepu, a tym samym Twój biznes staje się bezobsługowym biznesem generującym dla Ciebie zyski.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu skontaktuje się z tobą dedykowany opiekun z Agencji marketingowej.

Jakie będą pierwsze kroki po zakupie pakietu pierwszego?

Po zakupie pierwszego pakietu skontaktuje się z Tobą Twój opiekun w celu ustalenia przekazania sklepu lub przedstawienia etapów realizacji sklepu na zamówienie.

Następnie otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy PREMIUM na Facebooku, w której znajdziesz zawsze duże wsparcie i wiele materiałów, z których dowiesz się jak promować swój sklep.

Będziesz mógł zalogować się w Managerze ECAT i zapoznać z całą bazą dostępnych produktów z ponad 150 hurtowni.

Po otrzymaniu sklepu skontaktuje się z Tobą opiekun z działu Obsługi Klientów Twojego sklepu, aby przedstawić Ci proces w jaki ECAT kompleksowo zadba o logistykę Twojego sklepu.

Otrzymasz kontakt z działu Allegro, aby osoba odpowiedzialna za integrację połączyła twój sklep z Twoim kontem na Allegro.

Po tych krokach będziesz mógł rozpocząć działania marketingowe, aby promować swój sklep.

Jakie będą pierwsze kroki po zakupie pakietu drugiego?

Po zakupie drugiego pakietu skontaktuje się z Tobą Twój opiekun w celu ustalenia przekazania sklepu lub przedstawienia etapów realizacji sklepu na zamówienie.

Następnie otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy PREMIUM na Facebooku, w której znajdziesz zawsze duże wsparcie i wiele materiałów, z których dowiesz się jak promować swój sklep.

Będziesz mógł zalogować się w Managerze ECAT i zapoznać z całą bazą dostępnych produktów z ponad 150 hurtowni.

Po otrzymaniu sklepu skontaktuje się z Tobą opiekun z działu Obsługi Klientów Twojego sklepu, aby przedstawić Ci proces w jaki ECAT kompleksowo zadba o logistykę Twojego sklepu.

Otrzymasz kontakt z działu Allegro, aby osoba odpowiedzialna za integrację połączyła twój sklep z Twoim kontem na Allegro.

Otrzymasz kontakt od opiekuna z Agencji marketingowej, aby uzgodnić wszystkie szczegóły promocji Twojego sklepu. Twój sklep przez trzy miesiące będzie promowany przez profesjonalistów, a następnie sam zdecydujesz czy będziesz chcieć kontynuować współpracę.

Po tych krokach będziesz mógł spokojnie patrzeć jak Twój biznes się rozwija.

Jakie będą pierwsze kroki po zakupie pakietu trzeciego?

Po zakupie trzeciego pakietu skontaktuje się z Tobą Twój opiekun w celu ustalenia przekazania sklepów lub przedstawienia etapów realizacji sklepów na zamówienie. W tym pakiecie bowiem otrzymujesz trzy sklepy w cenie dwóch i kompleksową obsługę marketingową na okres trzech miesięcy dla każdego sklepu.

Następnie otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy PREMIUM na Facebooku, w której znajdziesz zawsze duże wsparcie i wiele materiałów, z których dowiesz się jak promować swój sklep.

Będziesz mógł zalogować się w Managerze ECAT i zapoznać z całą bazą dostępnych produktów z ponad 150 hurtowni.

Po otrzymaniu sklepu skontaktuje się z Tobą opiekun z działu Obsługi Klientów Twoich sklepów, aby przedstawić Ci proces w jaki ECAT kompleksowo zadba o logistykę Twoich sklepów.

Otrzymasz kontakt z działu Allegro, aby osoba odpowiedzialna za integrację połączyła Twoje sklepy z Twoim kontem na Allegro.

Otrzymasz kontakt od opiekuna z Agencji marketingowej, aby uzgodnić wszystkie szczegóły promocji Twoich sklepów. Twoje sklepy przez trzy miesiące będą promowane przez profesjonalistów, a następnie sam zdecydujesz czy będziesz chcieć kontynuować współpracę.

Po tych krokach będziesz mógł spokojnie patrzeć jak Twój biznes się rozwija.

Pracuj z profesjonalistami W ECAT nad twoim biznesem pracujemy tak, jakby był to nasz biznes!

Zapisz się do naszego Newslettera Uzyskaj informacje jak krok po kroku efektywnie wejść do branży eCommerce!